Pamiętacie złą macochę z "Nie wierzcie bliźniaczkom"? Czas się dla niej zatrzymał! Dla tych gwiazd również

Jak się okazuje, nie tylko o członkach brytyjskiej rodziny królewskiej mówi się, że posiadają "gen długowieczności". Te gwiazdy z powodzeniem mogłyby zagrać w produkcji o wampirach, bo od lat wyglądają tak samo! W czym tkwi ich sekret?

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl. 

Osoby związane z show-biznesem żyją w ciągłej presji, by zawsze dobrze wyglądać. Gwiazdy, szykując się do oficjalnych wystąpień, mogą liczyć na pomoc całego sztabu stylistów, fryzjerów i profesjonalnych makijażystów. Jednak niektórzy z nich wcale tego nie potrzebują, a wyglądem zachwycają w naturalny sposób. Sprawdźcie, kto znalazł się w naszym zestawieniu. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kultowe sceny, w których aktorzy nie musieli grać. Przypadek zrobił swoje. U Leonarda DiCaprio polała się krew

Zobacz wideo Aktorzy drastycznie modyfikują swoje ciała do roli, czyli niezwykłe przemiany w kinie [Popkultura]

Te gwiazdy przez lata prawie nic się nie postarzały. Czas jest dla nich łaskawy 

Elaine Hendrix wystąpiła jako Meredith Blake w filmie z 1998 roku "Nie wierzcie bliźniaczkom", gdzie zagrała również Lindsay Lohan. Mimo że od premiery minęło tyle lat, to aktorka w dalszym ciągu wygląda niemalże tak samo. Teraz widzowie mają okazję oglądać ją w hicie Netfliksa, "Dynastii", gdzie gra Cristal Carrington. 

Chace Crawford grał Nate'a Archibalda w serialu "Plotkara". Aktor zmienił fryzurę i zdecydował się na krótsze cięcie, ale w dalszym ciągu jest tym samym przystojniakiem, co w 2007 roku. 

Kathryn Hahn w 2003 roku wystąpiła w filmie "Jak stracić faceta w 10 dni", gdzie zagrała Michelle. 19 lat później aktorka w dalszym ciągu zachwyca promiennym i młodym wyglądem. 

Julia Roberts w 1990 roku wystąpiła w komedii romantycznej "Pretty Woman", która otworzyła jej drzwi do kariery. Od tamtej pory gwiazda nie może narzekać na brak propozycji zawodowych i uchodzi za jedną z najzdolniejszych aktorek w Hollywood. Patrząc na jej zdjęcia na Instagramie, na których Roberts pozuje w niewidocznym makijażu, trudno uwierzyć, że ma 54 lata. Gwiazda starzeje się z klasą i można zauważyć, ze jej twarz ma takie same rysy, jak 32 lata temu. 

Adrian Grenier zagrał w kultowym już filmie "Diabeł ubiera się u Prady" chłopaka Anne Hathaway. Aktor  zerwał z wizerunkiem grzecznego chłopca i pożegnał się z burzą loków. Teraz wygląda mężniej, ale po jego twarzy nie widać upływających lat. 

Judy Greer w 2001 roku wystąpiła w komedii romantycznej "Powiedz tak", u boku Jennifer Lopez. Aktorka obecnie ma 46 lat i chętnie publikuje zdjęcia na Instagramie. Widać, ze gwiazda na co dzień rezygnuje z makijażu i stawia na naturalny wygląd. W jej przypadku trudno dostrzec, by aktorka miała wykonywane inwazyjne poprawki urody. 

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o: