W wieku 18 lat wygrał pierwszą edycję "Baru". Adrian Urban spieniężył nagrodę i na stałe wyjechał z Polski. Tak dziś wygląda

W tym roku minie 20 lat od zakończenia pierwszej edycji "Baru". Zwyciężył ją Adrian Urban, który wziął udział w reality show jako 18-latek. Główną wygraną było mieszkanie na Saskiej Kępie. Uczestnik nie dźwignął sławy i jak sam przyznał, sodówka uderzyła mu do głowy. Spieniężył wygraną i wyjechał na stałe z Polski. Czym się zajmuje i jak wygląda?

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Adrian Urban po wygranej w "Barze" nie ukrywał, że zgłosił się do programu, by zdobyć sławę i rozpoznawalność. Jednak gdy już zwyciężył, okazało się, że młody mężczyzna nie ma pomysłu na swoją karierę. Główną nagrodą w programie było mieszkanie na warszawskiej Saskiej Kępie i skuter. Adrian przed laty w rozmowie z portalem Weszlo.com przyznał, że mieszkanie było w surowym stanie, a on sam nie spędził w nim ani dnia. Na odbiór kluczy czekał aż półtora roku. Gdy w końcu je otrzymał, szybko sprzedał lokum, a pięć lat później wyprowadził się na stałe z Polski. Po platynowych włosach nie ma już śladu. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oszustwa, sutenerstwo, korupcja, próba gwałtu na babci. Gwiazdy programów telewizyjnych mają kryminalną przeszłość

Zobacz wideo Monika Sewioło była gwiazdą "Big Brothera". Potem zniknęła. Jak teraz wygląda i co robi?

Adrian Urban wygrał pierwszą edycję "Baru" i wyjechał z Polski. Tak wygląda

W reality show swoją karierę zaczynała Doda, a program cieszył się ogromną popularnością. W pierwszym sezonie dzięki wsparciu fanów, triumfował Adrian Urban pochodzący z Tczewa. Młodzieniec bardzo szybko zaskarbił sobie sympatię widzów. 

Trochę odbiła sodówka, ale w takim wieku każdemu może odwalić, jak nagle staje się w jakiś sposób rozpoznawalny. Mam tego świadomość - mówił w rozmowie z portalem Weszlo.com.
 

Mężczyzna zbliża się do 40-tki i prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje prawie dziesięć tysięcy fanów. Adrian zamieszkał w Wielkiej Brytanii, a swoją codziennością dzieli się w mediach społecznościowych. W 2006 roku wyemigrował z Polski. Przez jakiś czas mieszkał w Walii, a później przeprowadzał się do Nowego Jorku, aż w końcu osiadł na stałe w Londynie. Jego pierwszą pracą na obczyźnie było kierowanie rikszą.

Adrian całkowicie zmienił wizerunek. Przestał farbować włosy, zapuścił zarost i można zauważyć, że pasjonuje się podróżami.

 

Adrian przedstawia się teraz jako "twórca treści wideo". Ma swój kanał na YouTube "uRban w Londynie", który jest poświęcony tematyce podróżniczej. Prowadzi też audycje w Polish Radio London, a także zajmuje się produkcjami muzycznymi.

 

Doda, Justyna SteczkowskaDoda i Justyna Steczkowska wystąpią razem. "Na dobre zakopały topór wojenny"

Co za zmiana! Rozpoznalibyście w nim teraz młodzieńca z głośnego reality show? 

Więcej o: