Mroczne historie reality-show cz.1

Gwiazdy reality-show.
Roman Szewczyk Roman Szewczyk Interia.pl

Samobójstwo po "Barze"

Pierwsza w Polsce edycja "Baru" była najpopularniejszą ze wszystkich sześciu. To w niej dwójka bohaterów wzięła ślub. Występowały też największe gwiazdy np. Tatu. Niestety, nie wszystkim uczestnikom po programie się ułożyło. W wieku 24 lat samobójstwo popełnił Roman Szewczyk - uczestnik pierwszej edycji. Zmarł 2 stycznia 2005 roku, czyli 3 lata po udziale w show.

Anna Baranowska Anna Baranowska AG

Uczestniczka "Big Brothera" nie żyje

Anna Baranowska była uczestniczką pierwszej edycji "Big Brothera" w Polsce. Najstarsza ze wszystkich w domu Wielkiego Brata i najbardziej kontrowersyjna. Opuściła program po 15 dniach pobytu. Temat Ani wrócił po 6 latach od emisji pierwszej edycji, czyli w 2007 roku. Gwiazdę programu znaleziono martwą w mieszkaniu jej ówczesnego partnera. Przyczyny jej śmierci do dziś nie są znane. Wiadomo tylko, że dzień przed śmiercią ktoś ją napadł i okradł.

Thomas Amos Thomas Amos AG

Bijatyka i ucieczka

6. edycja "Baru" zasłynęła tylko dzięki bójce dwóch uczestników. Do szarpaniny doszło z samego rana, gdy wszyscy Barowicze spali. Anglik Thomas Amos i Rosjanin Vadim Afanassiev posprzeczali się. Walka ponoć była nierówna, bo Vadim był dwa razy większy od Thomasa. Po bójce Amos uciekł z programu i ukrywał się przez dwa dni. Wrócił do programu, ale nie obyło się bez interwencji psychologa.

Józef "Demolka" Warchoł

Józef "Demolka" Warchoł zapracował sobie na miano jednego z najbardziej kontrowersyjnych uczestników Big Brothera. Mistrz kickboksingu z Koszalina brał udział w 5. edycji reality show. Józef zbuntował się przeciwko pozostałym uczestnikom, wpadł w złość i zdemolował dom Wielkiego Brata. Zaatakował górala Janusza Strączka oraz próbował pobić Dariusza Kiśluka. Dyscyplinarnie usunęli go z programu.

Big Brother Big Brother screen ze strony youtube.com

Narkotyki w domu Wielkiego Brata?

Narkotyki w reality show? Na YouTubie znaleźliśmy filmik, na którym uczestnicy "Big Brother 3: Bitwa" rozmawiają o paleniu trawki i testach na obecność narkotyków w organizmie. Bohaterką filmu jest Frytka, o którą zamartwiają się pozostali uczestnicy. Mówią m.in. o tym, że "Frytka najwięcej wyjarała". Ten film to tragikomedia. Jedni tańczą, Frytka płacze.

Więcej o: