Amber Heard przyłapana na kłamstwie. Miała maskować siniaki tymi kosmetykami. Marka udowadnia, że to niemożliwe

Trwa najgłośniejszy proces ostatnich lat w Hollywood, a to wszystko na oczach całego świata. Amber Heard tym razem podczas rozprawy wytoczyła ciężkie działa i powiedziała, że musiała używać konkretnych kosmetyków, żeby zamaskować siniaki po pobiciach przez Johnny'ego Deppa. Marka odcięła się od jej słów i udowodniła, że była partnerka aktora kłamała.

Więcej o najgłośniejszej rozprawie roku przeczytasz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

W kwietniu rozpoczął się proces o zniesławienie, który Johnny Depp wytoczył Amber Heard. Rozprawy są transmitowane w internecie, przez co cały świat może poznać drastyczne szczegóły życia byłych partnerów. Ostatnio aktorka zdecydowała się pokazać, jakich kosmetyków używała, żeby zakryć siniaki na twarzy. Te miały pojawić się po pobiciach przez byłego męża. Firma Milani Cosmetics, o której wspomniała prawniczka reprezentująca aktorkę, zareagowała i udostępniła na TikToku film, który podważył linię obrony Amber Heard.

Zobacz wideo Objaśniamy szczegóły konfliktu między Johnnym Deppem a Amber Heard

Zapomniane związki gwiazd z show-biznesu. Wielka miłość i głośne rozstaniePamiętacie, że oni kiedyś byli razem? Rosati ze swoim eks ma chyba niewiele wspólnego

Amber Heard kłamała w sądzie. Marka kosmetyczna pokazała dowód na TikToku

Według prawniczki aktorki, kobieta zawsze nosiła ze sobą w torebce zestaw kosmetyczny "All In One Correcting Kit", kiedy była w związku z Johnnym Deppem. Powód był prosty: dzięki kosmetykom miała maskować siniaki oraz rany po licznych pobiciach.

Właśnie tego używała. Zyskała już wprawę w mieszaniu różnych kolorów tak, aby zasłonić siniaki, które codziennie wyglądały inaczej - powiedziała w czasie rozprawy jej prawniczka.

Portal New York Post podał, że marka kosmetyczna Milani publicznie poinformowała, że to niemożliwe. Produkty, które zostały pokazane w czasie rozprawy, były dostępne na rynku dopiero w 2017 roku, czyli w czasie, kiedy para była już po rozwodzie, do którego doszło rok wcześniej.

Na oficjalnym profilu Milani na TikToku pojawiło się nagranie, na którym widać rok produkcji zestawu kosmetycznego "All On One Correcting Kit". Firma udowodniła tym samym, że jest to nierealne, by Amber Heard używała tych kosmetyków w czasie związku z Deppem. Według relacji aktorki do przemocy w ich relacji dochodziło bowiem w latach 2014-2016.  

Na kolejnych rozprawach Amber Heard prawdopodobnie będzie musiała wytłumaczyć, w jaki sposób mieszała kolory w palecie kosmetycznej, której jeszcze nie było na rynku. 

Więcej o: