"Mask Singer". Podpowiedzi nie są potrzebne, gwiazdy zdemaskowane! Widzowie nie mają wątpliwości

23 kwietnia TVN wyemituje ćwierćfinałowy odcinek pierwszej polskiej edycji "Mask Singer". Na scenie zaprezentują się: Słońce, Kot, Kogut, Deszcz oraz Bocian.

Więcej na temat programów rozrywkowych przeczytasz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

"Mask Singer" to najnowsze show rozrywkowe, które wiosną tego roku zadebiutowało na antenie TVN-u. Program, który zdobył fanów na całym świecie, zbiera w naszym kraju przeróżne opinie - jedni uwielbiają oglądać gwiazdy przebrane za różne postacie, inni uważają, że formuła show jest żenująca. Niemniej, trzeba przyznać, że pierwsza edycja ogląda się bardzo dobrze, a dobór gwiazd był bardzo różnorodny. Przypomnijmy, do tej pory maskę zdjęli: Dorota Gardias, Qczaj, Barbara Kurdej-Szatan, Grzegorz Skawiński, Mateusz Banasiuk, Stefano Terrazzino oraz Daria Ładocha. Czyją tożsamość poznamy niebawem? Chyba obejdzie się bez zaskoczeń.

Zobacz wideo "Mask Singer" - kim jest Bocian? Mamy trop!

"Mask Singer". Podpowiedzi nie są potrzebne, każda maska rozszyfrowana! Widzowie nie mają wątpliwości

Już w najbliższą sobotę TVN wyemituje ćwierćfinałowy odcinek "Mask Singer". Ze zwiastuna, który trafił do sieci, wynika, że nie zabraknie emocji i największych hitów. Tymczasem widzowie prześcigają się w pomysłach, kto może kryć się pod niezdemaskowanymi przebraniami. Deszczem, i chyba tutaj nikt nie ma wątpliwości, jest Natasza Urbańska. Jeśli ktoś nie słyszy pod maską jej głosu, mógł domyślić się tego, wsłuchując się w podpowiedzi. Aktorka bowiem dwa razy próbowała wylecieć na Eurowizję.

 

Wiele niepewności internauci mieli w przypadku największego rywala Deszczu, Słońca. Pod błyszczącym przebraniem ma skrywać się Beata Kozidrak, której wokalizy wyraźnie słychać w utworach, jakie wykonuje. Wystarczy wsłuchać się, jak zaśpiewała "Who Wants To Live Forever" z repertuaru zespołu Queen. Pierwotnie obstawiano jednak, że pod maską kryje się Małgorzata Ostrowska.

 

Dwa tygodnie temu o mały włos z show nie pożegnał się Bocian. Artystka, która skrywa się pod tym przebraniem, rywalizowała wówczas w dogrywce z Ważką, którą okazała się Barbara Kurdej-Szatan. Choć walka była bardzo zacięta, widzowie ucieszyli się, że Bocian został w programie, bo po prostu zasłużył. Ma nim być Anna Karwan, która do każdego występu przygotowywała się bardzo profesjonalnie, co zresztą słychać na scenie. Bocianowi niestraszna była nawet piosenka z repertuaru piekielnie uzdolnionej Adele.

 

W programie pozostali również Kot i Kogut, którym również zdarzyło się być w strefie zagrożenia. I choć doceniamy występy oby bohaterów, nie da się ukryć, że wokalnie nieco odstają od wyżej wymienionej trójki. Internauci nie mają wątpliwości, że pod przebraniem Kota znajduje się Marcin Miller z zespołu Boys. Jeśli chodzi o Koguta, wskazówki wskazują, że jest nim Krzysztof Skórzyński, choć niektórzy obstawiają Macieja Zakościelnego. 

 

Jak myślicie, kto odpadnie w przedpółfinałowej dogrywce? Stacja już zapowiedziała poandto, że przygotowuje się do realizacji drugiego sezonu.

ZOBACZ TEŻJulia Kamińska pyta o "Mask Singer". Fani się wściekli! Padły obelgi. Zareagowała

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.