Nicola Peltz na zdjęciach sprzed dwóch lat. Spójrzcie na baby face! Wyglądała jak inna osoba

Nicola Peltz znalazła się w centrum medialnej uwagi dzięki bajecznej ceremonii ślubnej z Brooklynem Beckhamem. Na zdjęciach sprzed dwóch lat świeżo prezentuje się jednak zupełnie inaczej. Uwagę zwraca jej wyjątkowo młody wygląd.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Nicola Peltz jest młodą amerykańską aktorką i modelką, znaną przede wszystkim z roli Tessy Yeager w filmie "Transformers: Wiek zagłady" i Katary w "Ostatnim Władcy Wiatru", a także występów w serialu "Bates Motel" . O córce miliardera Nelsona Peltza mówi się jednak od jakiegoś czasu nie tyle w kontekście nowych projektów, co ślubu z Brooklynem Beckhamem.

Zobacz wideo Victoria Beckham pokazała, w jakiej sukni zaprezentowała się na ślubie syna

O 27-letniej Amerykance piszą obecnie wszystkie media plotkarskie, zwracając również uwagę na jej urodę. Patrząc jednak wstecz, na zdjęcia sprzed dwóch - trzech lat, można zwrócić uwagę na fakt, że Peltz prezentowała się wówczas nieco inaczej niż obecnie. Trudno nie zauważyć, że wyglądała bardzo młodo jak na swój wiek.

Jak wyglądała Nicola Peltz dwa lata temu? Mogła się poszczycić wyjątkowo młodzieńczą urodą

Młoda dziedziczka fortuny jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W ciągu ostatnich lat zyskała dużą popularność, w związku z czym może się pochwalić imponującym gronem odbiorców. Na Instagramie śledzi ją ponad dwa i pół miliona obserwujących, których regularnie raczy swoimi zdjęciami.

Nicola PeltzNicola Peltz Instagram @nicolaannepeltzbeckham

Ze względu na szum wokół Nicoli Peltz, wielu fanów zainteresowało się tym, jak gwiazda wyglądała wcześniej. Jak się okazuje, na przestrzeni ostatnich kilku lat bardzo się zmieniła. 

Peltz odziedziczyła urodę po mamie, Claudii Heffner Peltz, która swego czasu robiła karierę w modelingu. Świadczą o tym przede wszystkim duże oczy, piękne blond włosy i regularne rysy twarzy.

Jednocześnie może zaskakiwać fakt, że jako 25-latka wyglądała bardzo młodo w porównaniu do obecnych zdjęć.

Nicola PeltzNicola Peltz Instagram @nicolaannepeltzbeckham

Dostrzegacie przemianę? Więcej zdjęć Peltz znajdziecie w galerii na górze strony.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.