Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz w sobotę 9 kwietnia stanęli na ślubnym kobiercu. Para, która zaręczyła się w lipcu 2020 roku, powiedziała sobie "tak" w luksusowej posiadłości w Palm Beach na Florydzie. Uroczystość, której organizacja pochłonęła trzy miliony funtów (czyli około 16 milionów złotych) przyciągnęła rzeszę gwiazd i stała się jednym z najważniejszych wydarzeń towarzyskich ostatnich miesięcy.
Rodziców pana młodego nikomu nie trzeba przedstawiać - Victoria Beckham i David Beckham od wielu lat stanowią jedną z naczelnych "power couple" w show-biznesie. Nicola jest z kolei córką miliardera Nelsona Peltza i jego trzeciej żony. Kim jest Claudia Heffner Peltz i co o niej wiemy?
Claudia Heffner Peltz urodziła się 12 marca 1955 roku, jako córka Barbary i Williama Heffnerów. Gwiazda bardzo strzeże jednak prywatności, wobec czego jakiekolwiek szczegóły dotyczące jej dzieciństwa i rodziny nie są powszechnie znane. Cieszyła się dobrze prosperującą karierą jako amerykańska modelka, biorąc udział w licznych sesjach zdjęciowych, kampaniach reklamowych, jak i prezentując modę na wybiegu.
W 1985 roku wyszła za mąż za Nelsona Peltza, z którym od ponad 30 lat tworzą zgrane i zgodne małżeństwo. Była modelka jest bardzo zaangażowana w życie rodzinne. Jest matką trójki dzieci: Willa, Brada i Nicoli oraz macochą siedmiorga dzieci męża z poprzednich związków.
Claudia Heffner Peltz unika epatowania życiem osobistym w sieci, w związku z czym nie jest aktywna na żadnych platformach społecznościowych. Wraz z mężem aktywnie angażują się w działalność charytatywną i filantropijną, regularnie przekazując pieniądze.
Razem z Nelsonem Peltzem zamieszkują luksusową posiadłość w Palm Beach, która wcześniej należała do Anity Young, czyli siostry znanej malarki Georgii O'Keeffe. Szacuje się, że jej majątek zgromadzony za czasów kariery w modelingu i późniejszych przedsięwzięć biznesowych wynosi około pięciu milionów dolarów.
Iza Miko odezwała się do fanów i nagle... wyjęła sztuczne zęby. Pokazała, jak wygląda bez nich
Kabaret Moralnego Niepokoju podpadł widzom. Tak ocenili skecz z Sopotu. "Najgorszy występ"
Oto sekret fenomenu Łatwoganga. Ekspertki nie mają złudzeń. "Nie tworzy wokół pomagania..."
Janachowska długo ukrywała przed mężem drugą ciążę. Szok, kiedy się dowiedział
Internauta oburzony kreacją Gąsiewskiej na komunię kuzyna. "Strój do klubu nocnego". Aktorka zareagowała. I to jak!
Kubicka potwierdziła, że jest w nowym związku. To wiemy już o jej partnerze
Szelągowska rzuciła, że wydziedziczy syna. Zobaczcie, co zrobił
Pola Wiśniewska wystawiła suknię ślubną na sprzedaż. Poznaliśmy cenę
Poruszające słowa Zalewskiego na Fryderykach. Z tym zwrócił się do Bedoesa