Julia Wieniawa wygrzewa się na kolejnych wakacjach. Zapomniała kremu z filtrem?

Julia Wieniawa pochwaliła się na Instagramie kolejną wakacyjną destynacją. Na najnowszej relacji to jednak spalony nos aktorki przykuwa spojrzenie. Czyżby w pośpiechu zapomniała spakować kremu z filtrem?

Bądź na bieżąco. Więcej o bajecznym życiu gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Julia Wieniawa dopiero co wróciła z balijskich wojaży, a już spakowała walizkę i poleciała na kolejne wakacje. Zaledwie tydzień w Polsce wystarczył aktorce, aby podjąć decyzje o następnym urlopie. Tym razem wybrała się na Malediwy, a towarzyszył jej chłopak, Nikodem Rozbicki, który postanowił przefarbować się na platynowy blond. Czyżby Marcin Hakiel wyznaczał teraz trendy? Na najnowszej relacji z kolejnych rajskich wakacji widać spalony nos artystki, z którego schodzi już skóra. Czyżby zapomniała spakować najważniejszej rzeczy na pobyt w tropikach, czyli kremu z filtrem? A może to pamiątka po poprzedniej podróży?

Zobacz wideo Julia Wieniawa tańczyła na stole

Julia Wieniawa spaliła sobie nos. Za dużo opalania czy za mało kremu z SPF?

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zatrzymali się w pięciogwiazdkowym hotelu na jednej z wysp na Malediwach. Do dyspozycji aktorzy mają między innymi prywatny basen, spa i centrum odnowy biologicznej. Oprócz tego, bez ograniczeń mogą korzystać z bogatego zaplecza gastronomicznego. Z prywatnego domku rozpościera się natomiast przepiękny widok na ocean.

Dzień aktorka rozpoczęła tradycyjnie od porannej jogi. Następnie opublikowała na InstaStories szybką relację pokazującą dość nietypowe okulary, lecz tym, co rzuca się w oczy, jest przede wszystkim spalony nos gwiazdy. Może Wieniawa zrobiła sobie wolne od kremu z filtrem? Z pewnością schodząca skóra nie jest najprzyjemniejszym doświadczeniem, choć na pewno wakacje w tak rajskim klimacie koją ten ból.

Julia WieniawaJulia Wieniawa Fot. @juliawieniawa

Wieniawa jest już doświadczoną podróżniczką i powinna wiedzieć, że ochrona przeciwsłoneczna to podstawa.

Julia Wieniawa pokazała intymne zdjęcie z Nikodemem Rozbickim prosto z łóżkaWieniawa wrzuciła zdjęcie z łóżka. Obok Rozbicki. Takie ujęcia to rzadkość!

Więcej o: