Jada Pinkett Smith nie chciała wychodzić za mąż. Twierdzi, że została zmuszona do małżeństwa. "Płakałam całą drogę do ołtarza"

Jada Pinkett Smith i Will Smith będą w tym roku świętować 25. rocznicę małżeństwa. Początkowo aktorka nie chciała jednak wychodzić za mąż. Wyznała, że została do tego zmuszona.

Więcej informacji ze świata show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Will Smith próbuje podnieść sztangę

Will Smith jest tegorocznym zdobywcą Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego. Większy rozgłos zyskał jednak dzięki skandalowi ze swoim udziałem. Aktor uderzył Chrisa Rocka, który na scenie zażartował z fryzury jego żony. Jada Pinkett Smith cierpi na łysienie plackowate i z tego powodu zmuszona jest golić głowę. Po incydencie media zainteresowały się małżeństwem aktorów. Okazuje się, że ukochana laureata Nagrody Akademii Filmowej wcale nie chciała wychodzić za niego za mąż.

Jada Pinkett Smith nie chciała wychodzić za mąż. "Byłam pod presją"

W 2018 roku Jada Pinkett Smith, w jednym z odcinków prowadzonego przez siebie talk-show "Red Table Talk", zdradziła, że wcale nie chciała wychodzić za mąż. W programie wystąpił także Will Smith, córka pary, Willow oraz matka aktorki.

Byłam pod presją, wiecie, będąc młodą aktorką, w młodym wieku, w ciąży. Nie wiedziałam, co robić. Nigdy nie chciałam wyjść za mąż - zdradziła gwiazda.

Aktorka wyznała, że do małżeństwa zmusiła ją matka.

Naprawdę nie chciałam wyjść za mąż. Pobraliśmy się tylko dlatego, że Gammy (matka Jady - przyp. red) płakała - powiedziała.

Rodzicielka gwiazdy próbowała tłumaczyć swoje zachowanie.

Pamiętam, że odrzucałaś pomysł ślubu, ale nie małżeństwa - powiedziała kobieta.

Ceremonia odbyła się w Sylwestra 1997 roku w zamku w gotyckim stylu. Jada Pinkett Smith nie wspomina dnia ślubu zbyt ciepło.

Byłam tak zdenerwowana z powodu ślubu. Byłam tak wściekła, że płakałam, idąc do cholernego ołtarza. Płakałam całą drogę do ołtarza - wyznała.

Aktorska para już niedługo będzie świętować 25. rocznicę ślubu, decyzja o zawarciu związku małżeńskiego była więc chyba właściwa. Ich relacja jest jednak nieco ekscentryczna. Jada Pinkett SmithWill Smithnie ukrywają, że żyją w otwartym związku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.