Jacek Rozenek przeszedł udar mózgu. Teraz wrócił na plan "Barw szczęścia". Jego forma? Zdjęcie mówi samo za siebie

Jacek Rozenek wraca do pełni sił. Aktor po problemach zdrowotnych pojawił się na planie produkcji TVP. Kadry, na których było go widać, bardzo ucieszyły stęsknionych fanów.

Więcej aktualnych informacji na temat Jacka Rozenka znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Jacek Rozenek nie miał przez ostatnie lata łatwo. W 2019 roku przeszedł udar mózgu, a jego stan był na tyle ciężki, że lekarze przygotowywali rodzinę na najgorszy scenariusz. Aktor "Barw szczęścia" zdecydował wówczas, że rozpocznie rehabilitację, która była bardzo kosztowna, ale w jego wypadku konieczna. Niestety, leczenie zabrało praktycznie wszystkie środki finansowe aktora, który w pewnym momencie z powodu licznych zadłużeń i bankructwa zdecydował się ogłosić upadłość konsumencką. Na szczęście w trudnych chwilach mógł liczyć na pomoc finansową byłej żony, Małgorzaty Rozenek-Majdan, która ponoć pomagała mu w spłacie kredytu we frankach oraz płaciła ze prywatną edukację ich synów.

Aktualnie wszystko wraca powoli do normy. Do sieci trafiły kadry, na których widać Jacka Rozenka grającego z Moniką Dryl na planie "Barw szczęścia". Fani byli zachwyceni jego telewizyjnym powrotem.

Zobacz wideo Majdan szczerze opowiada o dzieciach Jacka Rozenka i Małgorzaty Rozenek-Majdan. Poruszające słowa!

Jacek Rozenek pojawił się w "Barwach Szczęściach". Fani długo na to czekali

Fotografię z aktorem, który pojawił się na planie "Barw szczęścia", dodała na Instagram Monika Dryl. Na zdjęciu widać, jak aktor cieszy się z czasu spędzonego na planie produkcji TVP. Scenarzyści przywrócili do fabuły wątek jego bohatera. Fani pod wpisem nie kryli szczęścia z powodu powrotu serialowego Artura Chowańskiego. Pisali między innymi:

Miło widzieć pana Jacka. Pozdrawiam.
 
Nareszcie pan Jacek pojawi się w "Barwach szczęścia", nie mogę się doczekać wątków z jego udziałem. Miłego weekendu życzę pani i panu Jackowi.

Też cieszycie się z faktu, że Jacek Rozenek pojawi się w "Barwach Szczęściach"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.