Wnuczka Joe Bidena wychodzi za mąż. Huczne wesele odbędzie się w Białym Domu

Już niedługo w Białym Domu odbędzie się bajkowe wesele. Naomi Biden, najstarsza wnuczka prezydenta USA, wychodzi za mąż za Petera Neala. Przyszła panna młoda podzieliła się swoim szczęściem na Twitterze.

Więcej aktualnych informacji ze świata polityki znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Joe Biden złożył przysięgę i został 46. prezydentem Stanów Zjednoczonych

Joe Biden jest najstarszym w prezydentem w historii Stanów Zjednoczonych. Amerykańska głowa państwa ma szóstkę wnucząt. Najstarsza z nich, Naomi, niedługo wychodzi za mąż. Dziadek planuje zorganizować jej bajkowe wesele w Białym Domu.

W Białym Domu odbędzie się huczne wesele. Najstarsza wnuczka Joe Bidena wychodzi za mąż

Naomi Biden, najstarsza wnuczka prezydenta Stanów Zjednoczonych, wkrótce poślubi Petera Neala. Wesele młodej pary odbędzie się w Białym Domu. Panna młoda nie kryje wdzięczności dla dziadków.

Ja i Peter jesteśmy wdzięczni babci i dziadkowi, że dali nam możliwość zorganizowania wesela w Białym Domu - napisała na Twitterze Naomi Biden.

Szczegóły uroczystości na razie nie są znane. Wiadomo jednak, że odbędzie się ona 19 listopada, czyli dzień przed 80. urodzinami amerykańskiej głowy państwa. Dyrektor ds. komunikacji prezydenta USA, Elizabeth Alexander, przekazała, że wciąż trwają przygotowania do ceremonii.

Pierwsza rodzina, młoda para i rodzice narzeczonych są wciąż na etapie planowania szczegółów uroczystości, które będą znane w nadchodzących miesiącach - poinformowała.

Naomi Biden i Peter Neal nie będą pierwszą parą, która wyprawi wesele w Białym Domu. Wcześniej odbyły się tam ślubne przyjęcia dzieci dziewięciu amerykańskich prezydentów. Zdarzało się także, że inni członkowie rodziny i przyjaciele głowy państwa USA mogli skorzystać z tego przywileju. Pierwszą ceremonią ślubną, która odbyła się w Białym Domu były zaślubiny Lucy Payne Washington, siostry pierwszej damy i Thomasa Todda, sędziego Sądu Najwyższego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.