Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl
Romans Blanki Lipińskiej i Barona przez kilka miesięcy elektryzował media. Związek pisarki erotyków i muzyka nie przetrwał jednak próby czasu. Celebrytka postanowiła jednak wykorzystać swoje doświadczenia jako inspirację do kolejnego scenariusza. Autorka "365 dni" postanowiła opisać historię miłosną pisarki i gitarzysty. Blanka Lipińska zdradziła, jak zrodził się pomysł na jej najnowsze dzieło.
Film "365 dni" oparty na powieści Blanki Lipińskiej odniósł niebywały sukces. Nic więc dziwnego, że celebrytka postanowiła napisać kolejny scenariusz. Tym razem ma to być historia romansu pisarki i gitarzysty. W rozmowie z portalem Pomponik autorka erotyków zdradziła, że pomysł na scenariusz pojawił się spontanicznie.
Siedzę sobie któregoś dnia na callu z Netfliksem, tam bardzo dużo ludzi jest zawsze na tym callu. Bardzo dużo jest rozmów itd. Te rozmowy trwały już dwie godziny i mi przychodzi do głowy, że ja zacznę pisać, bo akurat temat mnie nie dotyczył producencko, więc zaczęłam pisać i zapisałam chyba jedną czwartą scenariusza - wyznała celebrytka.
Autorka "365 dni" nie ukrywała, że inspiracją było jej życie. Nie zabrakło także małego przytyku w stronę byłego partnera.
Pamiętaj, że faceci w takiej literaturze albo w takich filmach zawsze są bardzo męscy, bo kobiety nie lubią, jak facet jest... Sporo musiałam go podrasować - zdradziła Lipińska.
Pisarka erotyków przyznała też, że poinformowała Barona o swoich planach twórczych. Zapowiedziała także, że zdradzi wiele szczegółów ich związku.
Ja mu to mówiłam, bo to zaczęło powstawać rok temu. Byliśmy ze sobą w dobrych kontaktach[...] Ujawnię bardzo dużo tajemnic. Myślę, że Alek nie do końca będzie zachwycony. Nie rozwinę ci tego, bo zobaczysz to w filmie. To jest jak spoiler. Jak z "Grą o tron", jak wiesz już wszystko, to nie oglądasz ostatniego sezonu tak jak ja. I smutno mi wtedy - wyznała autorka "365 dni".
Jesteście ciekawi, jakie tajemnice ujawni Blanka Lipińska?
Dom Andrzeja Piasecznego ma nietypowy kolor. Wokalista zamieszkał na świętokrzyskiej wsi
Rozwód był dla niej ciosem. Dziś Bosacka zdradza nam, jak odważyła się zacząć od nowa
Gospodarstwo Andrzeja z Plutycz robi wrażenie. Wiadomo, ile hektarów posiada
Michał Kempa żegna się z widzami "Szkła kontaktowego". "Chciałem to zrobić na antenie"
Córki Andrzeja są "przerażone". Szukają pomocy u króla
Ksiądz ujawnia kulisy udziału w "The Traitors". "Musiałem prosić o pozwolenie"
Robert Carradine nie żyje. Aktor zmarł w wieku 71 lat
Daria Negra wygrała "Disco Star". Szok, kto jest jej mężem
Szokujące wyznanie Leszka Lichoty. "Zmieniłem pas i się ocknąłem na innym"