W "Mask Singer" od nóg Doroty Gardias nie można było oderwać wzroku. Pokazała, co wyprawia na siłowni

Przez pięć odcinków telewizyjnego show stacji TVN "Mask Singer", Dorota Gardias w stroju róży zachwycała idealną figurą i niebotycznie długimi nogami. Prezenterka opublikowała nagranie treningu. Nic dziwnnego, że może pochwalić się tak dobrą formą!

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Koreański format "Mask Singer", który zagościł w polskiej telewizji dzięki stacji TVN, to bez wątpienia najbardziej kontrowersyjna, ale i najgorętsza premiera tegorocznej wiosennej ramówki. Muzyczne show, w którym uczestnicy wykonują znane przeboje ukryci za fantazyjnymi kostiumami, zyskał zainteresowanie i sympatię widzów.

Jedną z osób, której tożsamość mieliśmy okazję poznać, jest Dorota Gardias, która zmuszona była zdjąć maskę w piątym odcinku. Podczas występów uwagę zwracały jednak nie tylko jej umiejętności wokalne, ale także długie zgrabne nogi. 

Zobacz wideo "Mask Singer" - trop KOGUT

Fani zachwyceni figurą Doroty Gardias. Prezenterka pokazała swój trening

Tym, co podczas występów Doroty Gardias zwracało uwagę nie mniej niż jej popisy wokalne, była jej sylwetka. Mocno przylegający kostium Róży idealnie eksponował długie, szczupłe nogi pogodynki i perfekcyjną wręcz figurę. Na jej Instagramie znalazł się właśnie nagranie, na którym prezenterka pokazała swój trening. Trzeba przyznać, że wie, jak dbać o formę.

Wczoraj podczas rozgrzewki przed treningiem podszedł do mnie jeden z trenerów i zaproponował trening SkillX, w małej grupie. 40-50 minut konkretnego działania… Tak lubię - napisała.
 

Zgodnie z przypuszczeniami większości jury, w kostiumie Róży występowała Dorota Gardias, która zmuszona była pożegnać się z programem w piątym odcinku. Prezenterka pogody TVN zaskoczyła widzów talentem wokalnym, który zaprezentowała w show. Na ciepłe słowa mogła liczyć zarówno ze strony fanów, zawiedzionych tym, że odpadła, jak również części jury i innych znanych osobistości. O komentarz w kwestii śpiewu dziennikarki pokusiła się nawet specjalistka od głosu Elżbieta Zapendowska, która przyznała, że nie spodziewała się, że wokalnie Dorota Gardias tak dobrze sobie radzi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.