Dorota Gardias po rozstaniu planuje zbudować nowy dom. Wybrała wyjątkowe miejsce

Dorota Gardias bardzo przeżyła rozstanie ze swoim partnerem. Gwiazda nie zamierza, jednak załamywać rąk i pragnie zmieniać życie na lepsze. Właśnie buduje swój nowy dom.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Pod koniec 2021 roku Dorota Gardias zaczęła się pokazywać w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. W końcu pogodynka przecięła wszystkie plotki i udostępniła zdjęcia z nowym partnerem. Okazał się nim być Dariusz Pachut. Miłość nie trwała jednak długo, gwiazda zdążyła już bowiem poinformować o rozpadzie relacji. Dorota Gardias nie załamuje się i właśnie buduje swój nowy dom.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio przy przeprowadzce miała masę kartonów do rozpakowania

Dorota Gardias odmienia swoje życie i buduje nowy dom

Dorotę Gardias z nowym partnerem łączyła miłość do sportu. Na Instagramie chętnie publikowali wspólne zdjęcia z górskich wycieczek i stoków narciarskich. W połowie marca, ku zaskoczeniu fanów, pogodynka usunęła z mediów społecznościowych wszystkie posty związane z Dariuszem. Już wtedy niemal pewne było, że para się rozstała. Niedawno Dorota potwierdziła te domysły w rozmowie z magazynem "Party".

To prawda. Nie jesteśmy już razem. Chcę wierzyć, że czas wyleczy rany.

Bliska Dorocie osoba w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, że Dariusz Pachut był dla pogodynki całym światem.

Nadal nie dociera do niej to, co się stało. Darek był dla niej całym światem. Zakochała się w nim do szaleństwa i planowała wspólną przyszłość. Nikomu nie chce powiedzieć, co się wydarzyło. Ostatnio stwierdziła, że potrzebuje odpocząć, wyciszyć się.

Dorota Gardias nie zamierza, jednak rezygnować ze swoich wcześniejszych planów. Gwiazda już jakiś czas temu opowiadała, że chce wybudować dom na ukochanym Roztoczu, gdzie się wychowywała. Teraz przyjaciółka pogodynki mówi, na jakim etapie jest budowa posiadłości.

Dorota kupiła już materiały budowlane. Prawdopodobnie w maju będzie wylewać fundamenty. Będzie to dom letniskowy o powierzchni 150 m2 z dużą antresolą, z której widok będzie się rozpościerał na jezioro.

Cieszymy się, że Dorota Gardias po rozstaniu nie załamuje rąk i cały czas pragnie zmieniać swoje życie na lepsze. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.