Dariusz Pachut - rodzina, dzieci, żona, wiek, Instagram. Kim jest partner Doroty Gardias?

Dorota Gardias ponownie jest szczęśliwie zakochana. Wybrankiem dziennikarki jest Dariusz Pachut, który okazał się dla niej wsparciem w trudnych chwilach.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

W połowie 2020 roku Dorota Gardias zakończyła związek z raperem i dziennikarzem ukrywającym się pod pseudonimem Żurnalista. W grudniu 2021 roku dziennikarka z nowym partnerem wyjechała na wakacje do Rzymu.

Zobacz wideo Najgłośniejsze konflikty polskich gwiazd. Żył nimi cały show-biznes

Przez pewien czas Gardias nie ujawniała, kim jest tajemniczy mężczyzna, jednak teraz wiadomo już, że wybranek gwiazdy TVN to Dariusz Pachut, który jest ratownikiem medycznym, podróżnikiem i zapalonym sportowcem. W październiku 2020 roku mężczyzna wziął udział w wyprawie na Rysy z udziałem siedmioletniego Rayyana Szczepaniaka, niepełnosprawnego chłopca, którego marzeniem było zdobycie górskiego szczytu. Jak pisze National Geographic, które relacjonowało wyprawę, Pachut to "sportowiec i doświadczony wspinacz". Wędrówki po górach to jedna ze wspólnych pasji, które połączyły Dorotę Gardias i jej ukochanego.

Dariusz Pachut - wiek

Jak donosi Pudelek, Dariusz Pachut ma 36 lat i pochodzi z Zabrzeża, wsi położonej w województwie małopolskim.

Dariusz Pachut - żona

W sieci próżno szukać informacji o poprzednich związkach Dariusza Pachuta. Nie wiadomo, kiedy dokładnie mężczyzna związał się z Dorotą Gardias, jednak w rozmowie z "Twoim Imperium" dziennikarka zdradziła, że partner bardzo wspierał ją, gdy jesienią 2021 roku wykryto u niej guza w piersi. Gardias przeszła operację, a zmiana na szczęście okazała się niegroźna.

Dariusz Pachut - rodzina, dzieci

Z profilu na Instagramie wiadomo, że mężczyzna ma dwoje dzieci - córkę i syna - które podzielają zamiłowanie taty do sportu. Mężczyzna zabiera je między innymi na wyprawy kajakowe czy wycieczki rowerowe. Z Instagrama wynika również, że ukochany Doroty Gardias poznał już córkę dziennikarki, Hanię, która jest owocem związku z Piotrem Bukowieckim.

Dariusz Pachut - Instagram

Partner Doroty Gardias, którego na Instagramie można znaleźć jako @dariuszpachut, zgromadził już pokaźną liczbę niemal 15 tys. obserwujących. Niewątpliwie mężczyzna chce rozwijać się jako influencer, co wynika z opisu na jego profilu.

Uzależniony od endorfin. Cały czas w działaniu. Chcę wam pokazać miejsca w Polsce i na świecie, gdzie byłem, będę i będziemy razem - czytamy.

W wyjazdach już teraz towarzyszy mu Dorota Gardias. Pod koniec stycznia para wybrała się na narty do Szklarskiej Poręby.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.