"Daily Mirror" napisał o Antku Królikowskim. Nie o taki rozgłos walczył. "Czy to powinno być dozwolone?"

Antek Królikowski oburzył opinię publiczną, promując galę MMA "Putin vs. Zełenski". O wydarzeniu dowiedziała się także zagraniczna prasa, która z niedowierzaniem donosi o planach aktora.

Więcej na temat gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Antoni Królikowski postanowił zareklamować na Instagramie wydarzenie, podczas którego mają zmierzyć się ze sobą mężczyźni będący sobowtórami Wołodymyra Zełeńskiego i Władimira Putina. Gala MMA "Putin vs Zełenski" została potępiona nie tylko przez fanów aktora i osoby publiczne, ale również prezydenta Opola, w którym to mieście miałaby się odbyć. Wieści o planach polskiego aktora rozniosły się jednak na tyle daleko, że dotarły poza granice naszego kraju.

Zobacz wideo Romanse Antka Królikowskiego, czyli czy kogokolwiek zaskakują obecne plotki

Zagraniczna prasa donosi na temat gali MMA Królikowskiego "Putin vs Zełenski"

Jak donosi z sarkazmem brytyjski serwis "Daily Mirror":

Polska organizacja MMA podczas konferencji prasowej zapowiedziała dziwaczny pojedynek między starszym mężczyzną przypominającym Putina oraz jego młodszym przeciwnikiem - pisał o walce zagraniczny portal.

Pod koniec artykułu, który z niedowierzaniem donosi o gali MMA i stara się odnaleźć w niej jakikolwiek sens, autor pyta:

Czy to powinno być dozwolone?

Komentarze czytelników są jednogłośne:

Żenada!
Wstyd lansować się na wojnie w Ukrainie - czytamy. 

Przypominamy, że również prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski opublikował na Facebooku krótkie oświadczenie w sprawie kontrowersyjnej gali. Czytamy w nim, że nie wyraża zgodę na jej organizację, a całość nazywa "paskudnym i idiotycznym pomysłem". Wiśniewskiemu wtóruje opinia publiczna - w tym m.in. Maffahsion, Karolina Korwin-Piotrowska, Anja Rubik czy Anna Wendzikowska. Pod postem Królikowskiego odnośnie gali aż iskrzy od negatywnych komentarzy znanych osób, które są rozczarowane zachowaniem aktora.

Myślicie, że Królikowski będzie probował się wytłumaczyć z "szalonego" pomysłu gali MMA?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.