To nie żart. Majdan reklamuje MOPA Gosi. "Róbcie to razem jak Radek z Gosią"

Radosław Majdan wziął udział w kampanii reklamowej firmy sprzedającej środki czystości. Gwiazdor na reklamie miał bardzo dużo zarobić.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Zakochani zdążyli przełamać już kilka stereotypów na swój temat. Dokonali tego m.in. dzięki programowi "Iron Majdan", w którym zmagali się z przeróżnymi wyzwaniami na całym świecie. Nagle okazało się, że perfekcyjna gospodyni, która zawsze ma idealną fryzurę i nienaganny makijaż nie ma problemu z tym, by stoczyć walkę na ringu. Tym razem z przesądami zmaga się Radosław Majdan. Wszystko za sprawą reklamy.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek mówi o zabiegach upiększających

Radosław Majdan reklamuje środki czystości 

Wizerunek Radosława Majdana na przestrzeni lat bardzo się zmienił. Swego czasu utożsamiany był z niegrzecznym, zbuntowanym mężczyzną. Teraz to się trochę zmieniło. Wszystko za sprawą Małgorzaty i założonej z nią rodziny. Były piłkarz powalczy teraz z przesądami, według których mąż nie jest odpowiedzialny za utrzymanie porządku w domu. Radosław Majdan właśnie podpisał kontrakt reklamowy z firmą produkującą mopy, ręczniki papierowe, szmatki czy worki na śmierci. W supermarketach przy stoiskach ze środkami czystości ma być ustawiana tekturowa podobizna gwiazdora z mopem w rękach. W tym wszystkim zabawne jest, że firma, której twarzą stał się Majdan, nazywa się tak samo, jak jego żona - Gosia. Marketingowcy wykorzystali ten fakt i wymyślili dwuznaczne hasło reklamowe.

Róbcie to razem jak Radek z Gosią.
 

"Super Express" ustalił, że za udział w reklamie Radosław Majdan miał otrzymać 200 tysięcy złotych.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA