Zakochana Marcelina Zawadzka całuje partnera na dachu w Bangkoku. Co za sukienka! Nie można oderwać wzroku

Marcelina Zawadzka promienieje. Jedna z najpiękniejszych kobiet w polskim show-biznesie opublikowała właśnie zdjęcia z Tajlandii. Marcelina pozuje w dopasowanej sukience w objęciach przystojnego Maxa Gloecknera.

Więcej o gwiazdach polskiego i światowego show-biznesu przeczytasz na Gazeta.pl.

Marcelina Zawadzka karierę w show-biznesie zaczęła od wygrania konkursu piękności. W 2011 roku została Miss Polonia, a następnie szybko trafiła do telewizji. Polka na początku pracowała w stacji Fox Life, gdzie prowadziła show "Projektanci na start". W 2015 roku związała się na stałe z Telewizją Polską. Na antenach publicznej stacji pojawiała się w wielu programach m.in. "Pytanie na śniadanie", "The Voice of Poland", czy "Bake Off - Ale ciacho!". Reakcje widzów były podzielone. Jedni zarzucali jej brak merytorycznej wiedzy i profesjonalizmu, inni z kolei zachwycali się jej osobistym urokiem, urodą i wyczuciem kamery. Kariera Marceliny nabierała prawdziwego rozpędu, ale dobrą passę przerwało połączenie jej nazwiska z aferą podatkową, tzw. karuzelą vatowską. Ostatecznie TVP zrezygnowało ze współpracy z Zawadzką, która zresztą od tamtej pory skupiła się bardziej na życiu influencerki.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka odeszła z TVP. "Nie wchodzę oknem, jak wyrzucają drzwiami"

Marcelina Zawadzka w objęciach partnera. Pełnia szczęścia?

W mediach społecznościowych Marceliny Zawadzkiej pojawiły się zdjęcia, na których czule przytula ukochanego. Celebrytka wielokrotnie próbowała ułożyć sobie życie prywatne i ma za sobą kilka poważnych związków. Najgłośniej komentowano jej relację ze znacznie młodszym Rafałem Jonkiszem. Wygląda na to, że serce Zawadzkiej znów jest zajęte. Gwiazda jest związana z Maxem Gloecknerem. Przystojnego Niemca poznała podczas podróży do Nowego Jorku.

 

Ze zdjęć na Instagramie wynika, że para ma się bardzo ku sobie. Robi się poważnie!

 

Marcelina pozuje w mocno dopasowanej sukience, a na jej twarzy gości szczery uśmiech. Partner celebrytki również może poszczycić się perfekcyjnym wyglądem. Czarny t-shirt uwydatnia zarysowaną muskulaturę, a delikatny zarost dodaje mu uroku. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.