Katarzyna Cichopek przeszła operację ręki. "Niewiele jestem w stanie zrobić"

Katarzyna Cichopek ogłosiła niedawno rozstanie z mężem. Teraz na jej drodze pojawiły się kolejne problemy. Aktorka wyznała, że przeszła operację ręki.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Syn Katarzyny Cichopek czyta krytyczne komentarze. Jak reaguje?

Katarzyna Cichopek przechodzi ostatnio trudny czas. Jej rozstanie z Marcinem Hakielem jest szeroko komentowane w mediach. Para spędziła ze sobą 17 lat. Aktorka zmaga się również z problemami zdrowotnymi. W ostatnim czasie gwiazda "M jak miłość" przeszła operację ręki. 

Kelly Lang John McCook35-lecie "Mody na sukces". Brooke wciąż taka sama. Jej serialowi partnerzy jak wino

Katarzyna Cichopek przeszła operację ręki. "Niewiele jestem w stanie zrobić"

Katarzyna Cichopek jest bardzo aktywna na Instagramie. Na swoim profilu zgromadziła ponad pół miliona fanów. Ostatnio aktorka relacjonowała na InstaStories wspólne pieczenie z córką. Gwiazda "M jak miłość" i jej pociecha robiły czekoladowe ciasteczka. Katarzyna Cichopek zdradziła, że jest po operacji ręki, więc większość pracy musiała wykonać Helena. Celebrytka zapewniła też, że czuje się dobrze i poprosiła fanów, aby się nie martwili.

A my dzisiaj robimy ciasteczka czekoladowe. Ja niewiele jestem w stanie zrobić, ponieważ w zeszłym tygodniu miałam operację ręki. Nie będę wam pokazywała, ale mam rozkrojoną łapkę i szwy. Wszystko jest okej, więc się nie martwcie - uspokoiła internautów aktorka.

Mamy nadzieję, że gwiazda "M jak miłość" szybko wróci do pełnej sprawności.

Marcin Hakiel z synemCichopek i Hakiel mają kłopot z synem? Internauci przejrzeli jego profil, ojciec broni

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - rozstanie

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili swoje rozstanie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Para wydała oficjalne oświadczenie, w którym poprosiła o uszanowanie prywatności. Aktorka i tancerz spędzili ze sobą 17 lat, w tym ponad 13 jako małżeństwo. Doczekali się dwójki dzieci - córki Heleny i syna Adama.

Więcej o: