Marcin Prokop na zdjęciu z młodości. To naprawdę on? Padniecie, jak zobaczycie tę fryzurę

Marcin Prokop na przestrzeni lat bardzo się zmienił. Długą fryzurę zamienił na klasyczne cięcie, a stylizacje wpasowywały się w trendy. Jak wyglądał w kiedyś? Postanowił pochwalić się zdjęciem.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Marcin Prokop jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich prezenterów telewizyjnych. Od lat tworzy wyjątkowy duet z Dorotą Wellman w "Dzień dobry TVN". Oprócz tego możemy go oglądać w najpopularniejszych talent show. Dziennikarz przykuwa uwagę nie tylko wzrostem, ale i ogólną prezencją. Ostatnio po raz kolejny pokazał zdjęcie z młodości.

Zobacz wideo Dorota Wellman złoży wypowiedzenie, gdy jej zabiorą Marcina Prokopa. "To mój partner idealny"

Marcin Prokop na zdjęciu z młodości. Co za metamorfoza!

W ostatnim poście na Instagramie Marcin Prokop nostalgicznie powrócił do młodzieńczych lat. Na zamieszczonej fotografii pozował z kabrioletem. Prezenter stawiał na luźne stylizacje z tamtego okresu. Wyglądał wtedy zupełnie inaczej. Długie włosy zamienił na wąsy i krótkie cięcie.

 

Fani byli zachwyceni zdjęciem opublikowanym przez Marcina Prokopa. Uważają, że dziennikarz od zawsze był bardzo przystojny. Proszą także, aby wrócił do starego looku.

Koniecznie proszę zapuścić włosy.
Z roku na rok jest pan przystojniejszy. Co będzie w okolicach setki - pisali fani.

Marcin Prokop po raz drugi gościł w programie Karola Paciorka

Zdjęcie opublikowane przez Marcina Prokopa nie było przypadkowe. Ostatnio wrócił po dwóch latach do formatu Karola Paciorka "Imponderabilia". Panowie rozmawiali między innymi o życiu, miłości, polityce i motoryzacji. Prowadzący rozmowę specjalnie na tę okazję przeczytał ostatnio wydaną książkę przez gwiazdę telewizji "Gaz do dechy!".

Mieliśmy gadać o furach. Podobno specjalnie na tę okoliczność Karol Paciorek przeczytał nawet moją nową książkę o samochodach "Gaz do dechy!" - relacjonował rozmowę.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.