Agnieszka Kotońska nabija się z Andrzeja Dudy? Z tej wpadki śmiała się cała Polska. "Zabawnie wyszło"

Doszło do zabawnej wpadki Andrzeja Dudy podczas jego spotkania z Kamalą Harris. Teraz Agnieszka Kotońska nawiązała do tej sytuacji na TikToku.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Niedawno do Warszawy przeleciała wiceprezydentka USA. Kamala Harris spotkała się z Andrzejem Dudą, by zademonstrować sojusz z Polską i przypomnieć potencjalnemu agresorowi (Rosji), że Stany Zjednoczone będą bronić swoich sojuszników. To była ważna wizyta, zwłaszcza w obliczu wojny w Ukrainie. Pomimo powagi przy omawianych tematach w trakcie spotkania doszło do małej wpadki ze strony polskiego prezydenta. Sprawa odbiła się szerokim echem w mediach. Teraz Andrzeja Dudę wyśmiała Agnieszka Kotońska.

Zobacz wideo Zełenski odwiedził w szpitalu rannych z obwodu kijowskiego

Oprah WinfreyOprah Winfrey w emocjonalnym nagraniu mówi o Ukrainie i Polakach

Agnieszka Kotońska nabija się z Andrzeja Dudy na TikToku?

Prezydent na oficjalnym spotkaniu przez większość czasu przemawiał w języku polskim. W pewnym momencie jednak przeszedł na angielski. 

Friend in need, is a friend indeed  (ang. prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie). 

Słysząc te słowa, Kamala Harris zaczęła się głośno śmiać. Najprawdopodobniej bowiem usłyszała wyraz "dick" (ang. wulgarne określenie penisa). Rzeczywiście Andrzej Duda się przejęzyczył i wyszło dosyć niezręcznie, na szczęście jedna z najważniejszych osób w Waszyngtonie zachowała się z odpowiednim dystansem. Teraz całe wydarzenie wyśmiała Agnieszka Kotońska, znana z występów w programie "Googglebox. Przed telewizorem". Na TikToku udostępniła krótki filmik, na którym tańczy do zmontowanych, niezręcznych słów polskiego prezydenta. 

Pod postem pojawiła się masa komentarzy. Internautom w większości spodobał się żart Kotońskiej.

Super z ciebie babka.
Jest pani mega pozytywną osobą, oby więcej takich w naszym kraju.
Ekstra, zabawnie wyszło.

Też spodobało wam się nagranie celebrytki?

Maryla Rodowicz, Władimir Putin, Aleksander ŁukaszenkoRodowicz spotkała Putina. Teraz spytano ją o Łukaszenkę. "Czegoś takiego nie widziałam"

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: