Książę Harry i Meghan Markle nie zaszczycą swoją obecnością nabożeństwa ku pamięci księcia Filipa. Wolą Oscary!

Jak donosi brytyjski tabloid, książę Harry i Meghan Markle mają pojawić się na tegorocznej gali rozdania Oscarów, gdzie wręczą statuetkę dla najlepszego filmu. Tym samym cała uwaga skupiłaby się na nich. Rzecznik arystokraty potwierdził, że ten nie pojawi się na rodzinnej ceremonii. Na księcia ponownie spadnie fala hejtu?

Więcej na temat brytyjskiej rodziny królewskiej przeczytasz na portalu Gazeta.pl.

Książę Harry i Meghan Markle odeszli z rodziny królewskiej w 2020 roku. Od tamtej pory układają sobie życie w USA, gdzie chętnie pojawiają się w programach typu talk-show, czy na imprezach branżowych. Brylują na salonach, skupiając na sobie uwagę. Jak donosi "Mirror", mają szansę pojawić się jako gwiazdy wieczoru podczas ceremonii rozdania Oscarów, która odbędzie się 28 marca. Brytyjski tabloid zauważył, że arystokrata kolejny raz może narazić się opinii publicznej swoim zachowaniem. Już wiadomo, że zabraknie go na nabożeństwie upamiętniającym księcia Filipa. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Hity pielęgnacyjne członków rodziny królewskiej. Meghan Markle nie rozstaje się z tym produktem. Sekretem księżnej Kate jest jad pszczół

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Książę Harry pojawi się na Oscarach, zamiast upamiętnić księcia Filipa?

Książę Harry od czasu głośnej rezygnacji z pełnienia funkcji wyższego członka rodziny królewskiej nie zamierza usuwać się w cień. Razem z żoną pojawia się na imprezach branżowych, gdzie chętnie wygłaszają aspirujące przemówienia. Nie jest tajemnicą, że jeszcze kilka lat temu Meghan Markle mogła jedynie pomarzyć o takim zainteresowaniu mediów.  

Książę od dłuższego czasu nie pojawił się w Wielkiej Brytanii. Od kiedy żyje na własny rachunek, sam musi opłacać ochronę. Bezskutecznie domaga się ochrony policyjnej na terenie Wielkiej Brytanii, gdyż jak twierdzi, nie czuje się tam bezpiecznie. Jak wiadomo, zabraknie go na nabożeństwie upamiętniającym księcia Filipa, co zostało potwierdzone przez jego rzecznika. 

Gdy razem z Meghan Markle pojawi się na gali rozdania Oscarów, gdzie wręczą najważniejszą nagrodę wieczoru, wówczas może liczyć się z tym, że spadnie na niego fala krytyki. 

Gdyby to zrobił, byłoby to postrzegane jako ostateczny cios zadany rodzinie królewskiej. Twierdzi, że jest zbyt zdenerwowany, by polecieć do Londynu bez ochrony policyjnej, ale chętnie stanie przed ogromną publicznością na żywo w Dolby Theatre w Hollywood. Niezbyt dobrze by to o nim świadczyło - powiedziała osoba z otoczenia księcia w rozmowie z "The Sun".

Niewątpliwie jednak taka szansa jak pojawienie się na oscarowej scenie jest kusząca dla Meghan Markle, która wiele razy udowodniła, że ma ogromny wpływ na męża. 

ZOBACZ: Meghan Markle tym gestem ucisza księcia Harry'ego. Zdemaskował ją ekspert od mowy ciała

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Новини з України - Ukrayina.pl.

Więcej o: