"Ożeniłem się z Asią i z jej sąsiadką zwiałem" - internauci drwią z Antka Królikowskiego pod nowym wpisem

Antek Królikowski wystąpił w nowym show TVN-u. Na instagramowy profil wrzucił nowe zdjęcie, by nieco podpromować "Przez Atlantyk". Niestety, internauci nie docenili starań i w dużej mierze zaczęli go krytykować za życiowe decyzje.

Więcej na temat związków prywatnych gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

22 lutego 2022 roku na świecie pojawił się Vincent Królikowski. Choć rodzice chłopca prawdopodobnie nie widzą poza nim świata, w mediach namnażają się artykuły na temat ich życia prywatnego. Pudelek informował w zeszłym tygodniu, że Antek Królikowski zdradził Joannę Opozdę z sąsiadką. Żadne z nich nie potwierdziło tych rewelacji, jednak część internautów nie zostawia na aktorze suchej nitki. Nawet pod postem, którym chciał promować nową produkcję ze swoim udziałem.

Zobacz wideo Joanna Opozda poznała mamę Antka. Przywiozła jej podarunek od swoich rodziców

Antek Królikowski promuje program. Pod postem hejtu co niemiara

2 marca TVN zorganizował konferencję show "Przez Atlantyk", na której pojawiły się gwiazdy produkcji. Kilka godzin po zakończeniu spotkania prasowego, na jaw wyszło, że Antek Królikowski rzucał obelgami w stronę reportera jednego z serwisów plotkarskich. Wieczorem natomiast na Instagramie zachęcał do oglądania nowego show.

W tym dwunastoosobowym składzie, na ośmioosobowej łódce, na przełomie listopada i grudnia 2021 roku przepłynęliśmy Atlantyk! Jak do tego doszło? Nie wiem. Wiem tylko, że poznałem fantastycznych ludzi i przeżyłem przygodę życia w trakcie 23 dni niezwykłego rejsu. Były tam kamery - ekscytował się, zachęcając do oglądania.
 

I choć pod postem pojawiło się sporo miłych komentarzy, większość to obelgi i krytyka. Wszystkich przytaczać nie będziemy. Internauci mają aktorki za złe, jak miał potraktować żonę, kiedy była w zaawansowanej ciąży.

Panie Antku, nie mogę polubić, choć myślę, że super wypad. A co z żoną i dzidziusiem? Słabo wyszło.
Nie będę oglądać. Twoja zasługa. 
Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem, ożeniłem się z Asią i z jej sąsiadką zwiałem.
Dorosłe dziecko.
Chłopie, weź dorośnij.

Internauci krytykują Antka KrólikowskiegoInternauci krytykują Antka Królikowskiego screen IG

Świeżo upieczony tata zapowiedział już kilka dni temu, że kiedyś opowie fanom całą historię. Na razie przez wzgląd na zdrowie Joanny Opozdy, nie będzie komentował zamieszania.

ZOBACZ TEŻ: Antek Królikowski udzielił wywiadu. Opowiedział o synu. Wspomniał o Joannie Opoździe

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.