Lady Gaga i Bradley Cooper spotkali się na SAG Awards. Ale reakcje! Wszyscy na to czekali

28. gala Screen Actors Guild Awards za nami. Na ściance pozowało mnóstwo gwiazd światowej sławy. Za kulisami jednak doszło do niespodziewanego spotkania. Lady Gaga i Bradley Cooper chyba się za sobą stęsknili!

Więcej informacji na temat życia prywatnego gwiazd światowej sławy przeczytasz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Choć niebawem miną cztery lata od premiery "Narodzin gwiazdy", fanów produkcji nadal elektryzuje każda plotka na temat życia prywatnego Lady Gagi oraz Bradleya Coopera. Chemia, jaka była widoczna między ich bohaterami na planie filmu, sprawiła, że wiele osób było przekonanych, że mają romans również w życiu prywatnym (aktor był wówczas związany z Iriną Shayk). I choć oboje zaprzeczali, widać, że nadal mają bardzo przyjacielskie relacje.

Zobacz wideo Po Hollywood krążą różne teorie spiskowe. Niektóre są przerażające!

Lady Gaga i Bradley Cooper spotkali się na SAG Awards. Wpadli sobie w objęcia. Co za widok!

Lady Gaga i Bradley Cooper spotkali się podczas 28. gali rozdania nagród SAG w Kalifornii. Choć na ściance nie pozowali razem, fotoreporterom udało się uchwycić czułości, jakie wymieniali między sobą za kulisami. Wpadli sobie w objęcia, a miny mówią same za siebie - tęsknili za sobą, a przypadkowe spotkanie bardzo ich uradowało.

Lady Gaga, Bradley CooperLady Gaga, Bradley Cooper East News

Po raz kolejny trudno oprzeć się wrażeniu, jakby tę dwójkę nie łączyło nic więcej prócz przyjaźni. Przypomnimy, swego czasu plotki na temat ich romansu namnażały się z każdym dniem. W pewnym momencie Bradley Cooper oraz Irina Shayk wydali oświadczenie, że ich związek przeszedł do historii. Dla wielu osób taki obrót sprawy był tylko potwierdzenie, że miłość aktorka i Lady Gagi z planu wkradła się do ich życia prywatnego.

ZOBACZ TEŻIrina Shayk przyleciała do Warszawy! Wybrała najbardziej luksusowy hotel w mieście. Co tu robi?

Tęskniliście za widokiem tych dwoje? My bardzo!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.