Irina Shayk przyleciała do Warszawy! Wybrała najbardziej luksusowy hotel w mieście. Co tu robi?

Irina Shayk została sfotografowana pod jednym z luksusowych hoteli w Warszawie. Cel wizyty modelki nie jest znany, ale być może ma to związek z marką, której torbę trzyma w ręce.

Więcej o tajemniczych wizytach zagranicznych gwiazd w Polsce przeczytasz na gazeta.pl

Zobacz wideo Sandra Kubicka podgląda, co u byłych? "Do CV powinnam wpisać profesję detektywa"

Irina Shayk jest rosyjską modelką. Jako dziecko rozwijała zdolności muzyczne. Rozpoczęła studia na kierunku marketing, ale postanowiła zmienić drogę kształcenia i ukończyła szkołę kosmetyczną. Dzięki niej poznała jedną ze swoich klientek, która pracowała w agencji modelek. Po serii konkursów piękności pojawiły się pierwsze ważne kontrakty. Po Intimissimi przyszedł czas na Guess czy Victoria's Secret. Teraz Irina Shayk jest top modelką, która współpracuje z wybranymi markami. Jej ostatnia większa kampania należała do Burberry.

Marcelina Zawadzka z ukochanymZwiązki Marceliny Zawadzkiej szybko się rozpadały. "Doszło do mnie, że to nie jest fajne"

Modelka zasłynęła jednak nie tylko dzięki pracy dla najważniejszych domów mody, ale również z powodu romansów. W 2010 roku spotykała się z Cristiano Ronaldo. Sławny piłkarz wówczas oraz obecnie gra dla Manchester United. Ich związek trwał pięć lat, a zaczął się od wspólnej sesji dla Armani Exchange. W 2017 roku związała się z docenianym aktorem, Bradleyem Cooperem. Owocem ich miłości jest córka Lea De Seine. Para rozstała się przez rzekomy romans aktora z piosenkarką Lady Gagą. Na początku lipca głośno było o romansie Iriny Shayk z Kanye Westem. Modelka związała się z raperem mimo jego głośnego rozstania z celebrytką Kim Kardashian. Związek jak szybko się zaczął, tak szybko się skończył. Teraz mówi się o powrocie do ojca swojej córki.

Irina Shayk w Warszawie. Sfotografowana w drogim hotelu z torba z polskiej sieciówki

11 stycznia Irine Shayk można było spotkać pod jednym z luksusowych warszawskich hoteli. Modelka zatrzymała się w Hotelu Europejskim znajdującym się przy Pałacu Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu. Ubrana w wygodny dres, czarny płaszcz i ciemne okulary została przywieziona pod same drzwi. Uwagę przykuł pakunek trzymany w ręce. Biała torebka obrendowana logiem sieciówki obuwniczej. Czyżby cel przyjazdu do Polski był związany z polską marką?

Zdjęcia modelki znajdziecie w naszej galerii.

Anita Werner, Katarzyna Kolenda-ZaleskaAnita Werner zniknęła z "Faktów". Katarzyna Kolenda-Zaleska skomentowała w wymowny sposób

Więcej o: