Wzruszające przemówienie Wołodymyra Zełenskiego. Tłumaczka popłakała się na wizji

Tłumaczka niemieckiej telewizji Welt popłakała się podczas przemówienia prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego. Jego słowa niezwykle ją poruszyły.

Więcej informacji na temat wojny w Ukrainie znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W niedzielę rano, 27 lutego, niemiecka telewizja Welt transmitowała przemówienie prezydenta Ukrainy. Kobieta, która tłumaczyła słowa Wołodymyra Zełenskiego nie mogła powstrzymać łez. Łamiącym się głosem przekazała jego słowa: 

Chwała każdemu naszemu żołnierzowi, chwała Ukrainie!
Zobacz wideo Ciężka noc dla mieszkańców Charkowa. Rosjanie ostrzelali miasto

Wojna w Ukrainie. Tłumaczka popłakała się podczas przemówienia Wołodymyra Zełenskiego

Poruszający moment został udostępniony na Twitterze. Wyraźnie słychać, że kobieta stara się kontrolować emocje, jednak ostatecznie nie jest w stanie powstrzymać płaczu. Na koniec rzuca tylko "przepraszam" po niemiecku.

Wołodymyr Zełenski od momentu ataku Rosji na Ukrainę każdego dnia przemawia do swoich obywateli. Postawa prezydenta Ukrainy, który nie opuścił ostrzeliwanego przez Rosjan Kijowa, w wielu budzi ogromny podziw i wzruszenie.

Polityk podkreśla, że zostaje tam, gdzie jego ludzie walczą z Rosjanami i dementuje doniesienia putinowskiej propagandy. Na propozycję USA dotyczącą pomocy w ewakuacji z obleganej stolicy miał stwierdzić:"Potrzebuję amunicji, a nie podwózki".

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie --> https://next.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28151855,wojna-w-ukrainie-gdzie-uzyskac-pomoc.html

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28148032,ukraina-jak-pomoc-mieszkancom-kraju-juz-trwaja-zbiorki.html

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28149929,przyjaciele-z-ukrainy-tu-znajdziecie-uzyteczne-kontakty.html

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.