Zmarła babcia Anny Lewandowskiej. Podano szczegóły pogrzebu

Anna Lewandowska w sobotę pożegnała się z ukochaną babcią. Śpiewaczka Teatru Wielkiego w Łodzi miała 86 lat.

Więcej aktualnych informacji przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Za Krzysztofem Krawczykiem będziemy tęsknić wszyscy. Piosenki niektórych twórców nigdy się nie starzeją

Anna Lewandowska przeżywa trudny czas. Przejęta sytuacją na wschodzie Europy stara się pomagać potrzebującym. Na jej Instagramie pojawił się post, w którym okazała solidarność z obywatelami zaatakowanego kraju - fotografię Roberta Lewandowskiego dumnie grającego na boisku z opaską z flagą Ukrainy. Jednocześnie okazało się, że rodzina Lewandowskich przeżywa prywatny dramat. Jak się okazuje, zmarła ukochana babcia trenerki.

Monika OlejnikMonika Olejnik nie wytrzymała w "Kropce nad i". Nigdy jej się to nie zdarza

Anna Lewandowska w żałobie. "Naszą rodzinę dotknęła niewyobrażalna strata"

W sobotę pod jednym z InstaStories poświęconym pomocy uchodźcom Anna Lewandowska poinformowała, że jej rodzinę dotknęła niewyobrażalna strata. Dodała, że po chwili wyciszenia wraca do działalności charytatywnej.

Kochani, ostatnie dni są dla wszystkich bardzo ciężkie. Pełne nerwów, niepewności i strachu. Musiałam się na chwilę wyłączyć, bo także naszą rodzinę dotknęła niewyobrażalna strata, ale powoli wracam, chcę działać i pomagać. Jeśli chcecie pomóc, podsyłajcie ważne linki, grupy, akcje. Będę udostępniać. Razem możemy więcej.
 

Na facebookowej stronie ośrodka, w którym odbywają się obozy Ani Lewandowskiej, pojawiła się klepsydra żałobna. "Dojo Stara Wieś" informuje, że 26 lutego 2022 roku odeszła Jolanta Krzywańska. 

W "Dojo Stara Wieś" pozostał twój uśmiech, serce i ciepło... Ś.P. Jolanta Krzywańska 1935-2022, babcia dla wielu...

Dodali również termin ceremonii żałobnej. 

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą świętą w środę 2 marca 2022 roku o godz. 13.30 w Bazylice Archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 265.

Ostatnie pożegnanie odbędzie się w mieście, z którym związana była babcia Anny Lewandowskiej od strony mamy. Jolanta Krzywańska przez wiele lat była śpiewaczką w Teatrze Wielkim w Łodzi. 

Katarzyna Skrzynecka i Paweł KrólikowskiSkrzynecka wspomina Królikowskiego z okazji drugiej rocznicy śmierci. Piękne słowa

Więcej o: