Anna Lewandowska solidaryzuje się z Ukrainą. Opublikowała w mediach ważny apel

Anna Lewandowska bardzo rzadko odnosi się do wydarzeń politycznych. Jednak tym razem, gdy Putin wydał wojnę Ukrainie, trenerka nie mogła milczeć. Na Instagramie opublikowała ważny post, w którym okazała wsparcie dla zaatakowanego kraju.

Bieżące informacje na temat sytuacji na Ukrainie możecie znaleźć na stronie głównej Gazeta.pl.

Władimir Putin wypowiedział wojnę Ukrainie i ogłosił rozpoczęcie "operacji wojskowej". Przed godziną 4:00 polskiego czasu, rosyjskie wojsko wkroczyło na teren Ukrainy. W Kijowie, Oddesie i innych ukraińskich miastach przeprowadzono ostrzały rakietowe. W mediach społecznościowych nie brakuje wpisów znanych osób, które wspierają atakowanych sąsiadów. Anna Lewandowska dołączyła do tego grona. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, przedstawiające ukraińską flagę. Zwróciła się do fanów z apelem. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oni mogą dom w Polsce, zamienić na posiadłość na Majorce. Te gwiazdy zainwestowały w nieruchomości za granicą

Zobacz wideo Przemieszczanie się wojsk rosyjskich z terenu okupowanego półwyspu krymskiego

Anna Lewandowska wspiera Ukrainę. Zaapelowała na Instagramie: Nie bądźmy obojętni

Gwiazdy od rana solidaryzują się z Ukrainą. Anna Lewandowska rzadko publicznie odnosi się do politycznych tematów, jednak biorąc pod uwagę wojnę na Ukrainie, żona Roberta Lewandowskiego nie mogła dłużej milczeć. 

Na Instagramie opublikowała post, w którym zaapelowała o solidarność z Ukrainą. 

Nie ma większego zła niż wojna. Nie bądźmy obojętni. Bądźmy #SOLIDARNIzUKRAINĄ - napisała, przy okazji publikując zdjęcie przedstawiające flagę Ukrainy.
 

Fani w komentarzach dziękowali trenerce za wsparcie. 

Straszne to wszystko. Obudziłam się w zupełnie innej rzeczywistości.
Co my zwykli ludzie możemy zrobić, nic. Tylko się modlić - czytamy.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Relacja na żywo

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.