To Klara? Nie, to Anna Lewandowska w dzieciństwie! Niesamowite podobieństwo

Na twarzy Anny Lewandowskiej od zawsze gościł szeroki uśmiech. Trenerka fitness pochwaliła się zdjęciem z dzieciństwa, na którym wygląda jak Klara. Przekuwa na nią niektóre ambicje sprzed lat.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Lewandowska to trenerka fitness i jedna z najpopularniejszych kobiet polskiego show-biznesu. Wielokrotna medalistka mistrzostw świata wyszła za Roberta Lewandowskiego 22 czerwca 2013 roku. Para doczekała się dwóch córek, które coraz chętniej pokazują w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała pokój córek. Muzyka relaksująca? Chyba przerażająca

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Wygląda jak córka

Anna Lewandowska postanowiła podzielić się zdjęciem z dzieciństwa. Od razu można zauważyć, że trenerce fitness od zawsze towarzyszył szeroki uśmiech na twarzy, a do tego widać podobieństwo do jednej z jej córek. Niedawno Lewa pokazała nieco więcej twarzy Klary. Trzeba przyznać, że wygląda jak jej mama. Sami zobaczcie.

Zawsze uwielbiałam się śmiać. To sprawia, że czuje się dobrze - Anna Lewandowska wspomina dziecięce lata.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram @annalewandowskahpba

 

Anna Lewandowska od zawsze była ambitna, jednak nie mogła spełniać wszystkich swoich zainteresowań. Ostatnio zaczęła się zastanawiać, czy nie przełożyła niektórych marzeń na Klarę. Dziewczynka jest bardzo aktywna fizycznie. Zaczęła uczęszczać na zajęcia taneczne, ćwiczy karate, jeździ na rowerze i pływa. Chciałaby pokazać dziewczynkom cały świat.

Laura i Klara kibicowały Robertowi Lewandowskiemu podczas meczu. Były zachwycone

Ostatnio Anna Lewandowska postanowiła zabrać córki na mecz Roberta. Klara i Laura oglądały poczynania sportowe ojca z trybun, a kiedy fani wiwatowali nazwisko, dołączyły do nich. Po zwycięstwie piłkarz zabrał swoje dzieci na murawę i dumnie opowiadał o stadionie. Jeszcze nie wiadomo, czy któraś z nich równie pokocha piłkę nożną, ale z podziwem oglądały boisko.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.