Anna Lewandowska pochwaliła się rzadko pokazywanym pomieszczeniem. Jak wygląda jej sypialnia?

Anna Lewandowska mieszka w luksusowej willi w Monachium. Teraz udostępniła film z ćwiczeń wykonywanych w domu. Dzięki temu mogliśmy przyjrzeć się, jak urządziła sypialnię.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Lewandowska dzieli swoje życie między Niemcami a Polską. Jednak większość czasu mistrzyni karate spędza w Monachium. Tam, kilka lat temu, znane małżeństwo kupiło luksusową willę. Teraz trenerka nagrała film, na którym widać wnętrza sypialni.

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała Klarę grającą na instrumencie

Anna Lewandowska pokazała sypialnię w Monachium

Do Warszawy Lewandowska przyjeżdża głównie w interesach. Tak było w ostatnich tygodniach, gdy z jednego spotkania biegła na drugie. Jak pisała na Instagramie, rozmowy dotyczyły różnych projektów i firm, ale ich cel był zawsze taki sam - zmienianie nawyków Polaków na zdrowsze. W końcu żona najlepszego piłkarza świata znalazła chwilę wytchnienia i wróciła do Monachium. W mediach społecznościowych pochwaliła się wyjściem z dziećmi na mecz Roberta oraz całodniowym wypadem z córką na zakupy i pogaduszki. Jednak gwiazda nie zapomniała o treningach. Na Instagramie udostępniła film z ćwiczeń, wykonywanych w domu. Dzięki temu internauci mogli zapoznać się trochę z luksusowymi wnętrzami państwa Lewandowskich. Ich sypialnia jest utrzymana w stonowanych kremowych barwach i urządzona w minimalistyczny sposób. Na podłodze widzimy beżową wykładzinę, a okna zasłonięte są przez białe zasłony.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska instagram.com/ annalewandowskahpba

Jakiś czas temu trenerka pokazała pokój Klary. W tym pomieszczeniu również panowały jasne kolory, głównie różowy i beżowy. Brakowało przytulnych, dziecięcych dodatków. Wygląda na to, że Anna Lewandowska wprowadziła minimalizm w całym domu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.