Antek Królikowski z misiem i kwiatami pod pachą odwiedza Joannę Opozdę i syna w szpitalu [ZDJĘCIA]

Joanna Opozda i Antek Królikowski zostali po raz pierwszy rodzicami. Aktorka jeszcze przebywa w szpitalu, gdzie regularnie odwiedza ją mąż. Nie umknęło to oczom czujnych paparazzich.

Joanna Opozda i Antek Królikowski przez długi czas ukrywali wiadomość o tym, że ich rodzina się powiększy. Aktorka pochwaliła się ciążowymi krągłościami na trzy miesiące przed porodem. Ostatnie tygodnie przed rozwiązaniem aktorka spędziła z dala od mediów, nawet tych społecznościowych. Szczęśliwą nowiną pochwaliła się 22 lutego wieczorem. Aktorka urodziła zdrowego syna, któremu nadano imię Vincent.

Moc rodzi się z nadziei, nadzieja z miłości. Tak wiele razy wyobrażałam sobie nasze pierwsze spotkanie. Dziś w końcu mogę cię przytulić. Moje małe cudo. (...) Jesteś moja iskierką i nadzieją. Myślę, że będziesz bardzo wesołym, mądrym i wrażliwym chłopcem. Chcę, żeby twoje życie było przepełnione miłością i radością. Tak krótko się znamy, a tak wiele już razem przeszliśmy... - pisała wówczas aktorka. 

Antek Królikowski z misiem i kwiatami pod pachą odwiedza Joannę Opozdę i syna w szpitalu

Joanna Opozda pierwszym zdjęciem z synem pochwaliła się jeszcze w dniu porodu. Antek Królikowski również podzielił się z fanami radosną nowiną, a gdy tylko mógł, ruszył do żony i syna do szpitala. Paparazzi przyłapali go pod jednym z warszawskich szpitali. Świeżo upieczony tata miał ze sobą nie tylko kilka bukietów kwiatów, ale również wielkiego misia z napisem "I love you" oraz pudełko. Co w nim się znajdowało? Z pewnością niespodzianka dla młodej mamy

Antek KrólikowskiAntek Królikowski Plotek Exclusive

Aktor wyglądał na bardzo podekscytowanego. Nie ma zresztą, co się dziwić. Po więcej zdjęć, zajrzyj do naszej galerii na górze artykułu. 

Zobacz wideo Joanna Opozda namierzyła hejterkę. "Nie mogłam uwierzyć, że ktoś może pisać tak obrzydliwe rzeczy"

ZOBACZ TEŻ: Matylda Damięcka uderza w Putina! Opublikowała grafikę, którą trafiła w samo sedno: Mocne, wymowne, mega błyskotliwe

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.