Po kim córka Pauliny Krupińskiej ma blond włosy? Prezenterka i Karpiel-Bułecka mają ciemne. Wyjaśniła! [PLOTEK EXCLUSIVE]

Paulina Krupińska ma ciemne włosy, dokładnie jak jej mąż Sebastian Karpiel-Bułecka. Jak to więc możliwe, że ich córka jest blondynką? Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką wyjaśniła tę zagadkę.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Paulina Krupińska jest żoną muzyka Sebastiana Karpieli-Bułecki. Para wspólnie wychowuje dwoje dzieci. Gwiazda zdobyła ogromną popularność dzięki wygraniu wyborów Miss Polonia i reprezentowaniu Polski w konkursie Miss Universe. Modelka słynie z niezwykłej urody. Fani zastanawiają się, czy jej dzieci są do niej podobne. Nasza reporterka, Anna Pawelczyk-Bardyga, zapytała o to Paulinę Krupińską.

Zobacz wideo Po kim geny odziedziczyła córka Pauliny Krupińskiej?

Paulina Krupińska zastanawia się, po kim jej córka odziedziczyła geny

Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2018 roku. Wspólnie wychowuje Antoninę, która niedługo skończy siedem lat oraz syna Jędrzeja, który ma trzy lata. Córka zakochanych jest blondynką, w przeciwieństwie do swoich rodziców, którzy mają ciemne włosy. Nasza reporterka zapytała Paulinę Krupińską o to, w kogo wdało się starsze dziecko. Gwiazda udzieliła wyczerpującej odpowiedzi.

Mój mąż był do liceum blondynem. Sebastian i mój tata mają niebieskie oczy. Więc pewnie odziedziczyła te cechy po dziadkach.

Modelka wyznała również, po kim córka ma charakter.

Sebastian jest osobą totalnie spokojną, maksymalnie wyluzowaną. Ja za to nie potrafię usiedzieć przez chwilę w jednym miejscu i chcę robić milion rzeczy naraz. To Tośka ma chyba po mnie. Pewnie w dzieciństwie też była taka, tylko że sobie tego nie przypominam, bo rodzice na mnie nie narzekali. Byłam dobrą uczennicą, więc może tę nadaktywność rekompensowałam dobrymi ocenami. Nie wiem, może ma to po mnie, ale ona jest totalną mieszanką różnych cech. Dzieci codziennie mnie zaskakują.

Paulina Krupińska powiedziała też, co po niej odziedziczył syn Jędrzej.

Jędrek ma moje oczy, ma mój zadarty nosek. Włosy ma na razie jasne, jak Sebastian, gdy był dzieckiem.

Na koniec gwiazda powiedziała naszej reporterce, że Jędrzej jest bardzo podobny do jej mamy, natomiast Antonina ma wymieszane cechy dziadków.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.