Księżna Kate wybrała się do Danii i chyba nie sprawdziła temperatury. Tym razem to inna arystokratka skradła show!

Księżna Kate na spotkanie w Danii wybrała szary płaszcz od jednej ze swoich ulubionych projektantek. Choć ten sięgał jej prawie do ziemi, wiatr podwiewał go tak, że było widać nogi żony Williama. Do tego dobrała szpilki. Nie było jej zimno?

Więcej stylizacji księżnej Kate i innych członków brytyjskiej rodziny królewskiej znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Księżna Kate zjawiła się na spotkaniu w Danii. W Kopenhadze powitały ją królowa Małgorzata II i księżna Maria. Choć pogoda jeszcze nie rozpieszcza, Brytyjka zdecydowała się na mieszankę zimowo-wiosennych elementów stylizacji. Postawiła na ciepły płaszcz i rękawiczki, do których wybrała szpilki zamiast cieplejszych kozaków. To kontrast przy opatulonej szalem księżnej Marii. 

Zobacz wideo Księżna Kate spróbowała swoich sił w muzyce elektronicznej. William pękał ze śmiechu

Księżna Kate w szarym płaszczu przemierza duńskie ulice

Księżna Kate przechadzała się po Kopenhadze z królową Małgorzatą i księżną Marią. Nasza uwagę zwróciła oczywiście stylizacja Brytyjki. Wybrała dosyć charakterystyczny dla siebie krój płaszcza - przylegający do talii, a rozszerzony u dołu. Oczywiście nie zabrakło też sporego kołnierza i ogromnych, podwójnych guzików. Ten element garderoby pochodzi z kolekcji francuskiej projektantki mieszkającej w Londynie Catherine Walker i kosztuje około trzech tysięcy funtów, czyli ponad 16 tysięcy złotych. 

Zaskoczył wybór innych elementów stroju Kate - założyła długie rękawiczki i odkryła nogi, które zaprezentowała w klasycznych czarnych szpilkach. To znaczący kontrast między opatuloną szalem księżną Marią. Jej stylizacja sugeruje, że pogoda wcale nie rozpieszczała. Więcej zdjęć z ich spotkania znajdziecie w naszej galerii. 

Zobacz też: Księżna Kate spotkała się z byłą dziewczyną Harry'ego! Oczywiście o nim rozmawiały. "Zauważyła w nim dramatyczną zmianę"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.