Koroniewska i Dowbor świętują w Hiszpanii czwarte urodziny córki. Zadbali, by solenizantka poczuła się jak prawdziwa księżniczka

Joanna Koroniewska świętowała czwarte urodziny córki. Przyjęcie zorganizowała w Hiszpanii. Aktorka zadbała, by solenizantka tego dnia poczuła się wyjątkowo. Całość zrelacjonowała na Instagramie.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor uchodzą za jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Wspólnie wychowują dwie córki Janinę i Helenę. Ta druga właśnie obchodziła czwarte urodziny. Gwiazda w swoich mediach społecznościowych pokazała przygotowaną imprezę i cudny tort.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska pokazała ogród Katarzyny Dowbor

Natalia Kukulska i Michał DąbrówkaNatalia Kukulska pokazuje prezent z okazji rocznicy ślubu

Joanna Koroniewska świętuje czwarte urodziny córki

Joanna i jej mąż Maciej wraz z dziećmi cieszą się obecnie słońcem w Hiszpanii. Córki aktorki dzieli spora różnica wieku. Janina jest starsza i ma 12 lat. Helena ma natomiast cztery lata. Gwiazda przekonywała jakiś czas temu na Instagramie, że dziewczynki doskonale się dogadują, a osiem lat różnicy nie jest dla nich problemem. Młodsza córka właśnie obchodziła urodziny. Jej rodzice zadbali o to, by poczuła się tego dnia wyjątkowo. Na zdjęciu pokazanym przez Koroniewską widzimy solenizantkę przebraną za księżniczkę. Mama Heleny zadbała również o piękny, duży tort urodzinowy. 

Czwarte urodziny Heleny- Elzy! Czy wy też po dzieciach widzicie jak szybko płynie czas?
 

W komentarzach pod zdjęciem pojawiło się wiele urodzinowych życzeń.

Wszystkiego najlepszego dla córeczki, dużo zdrówka, szczęścia oraz spełnienia wszystkich marzeń.
Wszystkiego najlepszego dla córki i dla was. Oczywiście, że to też święto rodziców.
Helenka ma przepiękne włosy i w pierwszej chwili myślałam, ze na zdjęciu jest jakaś śliczna mała Hiszpaneczka. Wszystkiego, co najlepsze dla córeczki.

Wygląda na to, że córka aktorki jest fanką filmu "Kraina Lodu". Na zdjęciu przebrana jest w strój księżniczki z tej bajki. W tej samej konwencji został również przygotowany tort urodzinowy. 

Weronika Rosati, Joanna KoroniewskaRosati i Koroniewska o przemocy w szkole filmowej. "Poczułam się, jakby ktoś napluł mi w twarz"

Więcej o: