Mercedesy w garażu, horrendalnie drogie wakacje i fortuna na koncie. Tak wygląda luksusowe życie Jakuba Rzeźniczaka

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień mają śmiertelnie chorego syna, na którego leczenie niedawno wystartowała zbiórka. Była partnerka piłkarza przyznała, że nie dysponuje wielkimi pieniędzmi, samotnie wychowuje chłopca i żyje z alimentów. Jak wygląda sytuacja materialna samego Jakuba Rzeźniczaka? Po tym, co pokazuje na Instagramie, nie trudno zgadnąć, że trochę inaczej.

Więcej o życiu polskich piłkarzy przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień rozstali się pół roku temu. Piłkarz zostawił modelkę, gdy była w dziewiątym miesiącu ciąży i związał się z inną kobietą. Od tamtej pory nie utrzymywał też zbyt bliskich kontaktów z synem, Oliwierem. W połowie stycznia okazało się, że chłopiec jest chory na złośliwy nowotwór wątroby i walczy o życie. Magdalena Stępień zorganizowała zbiórkę i przyznała, że jedyną możliwością na ocalenie jej syna jest zagraniczne leczenie, na które nie ma funduszy. Sam Jakub Rzeźniczak nie zabrał głosu w sprawie, nie udostępnił też publicznie zrzutki dla Oliwiera. W sieci zawrzało.

Była uczestniczka "Top Model" wyjaśniła internautom, że obecnie utrzymuje siebie i syna z dość niskich alimentów. A co z samym piłkarzem, którego rzekomo nie stać na leczenie chłopca? Okazało się, że (według danych portalu salarysport.com) Jakub Rzeźniczak zarabia tygodniowo ponoć 11,256 złotych, a rocznie to kwota aż 585,312 złotych. Zarówno on, jak i jego obecna narzeczona, Paulina Nowicka, wycofali się chwilowo z Instagrama, jednak po zdjęciach nie trudno zauważyć, że wiodą dość luksusowe życie. 

Zobacz wideo Rzeźniczak wyrzuca narzeczoną poza burtę jachtu

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowica latali helikopterem nad Nowym Jorkiem

Paulina Nowicka zarzeka się, że nie rozbiła związku piłkarza i Magdaleny Stępień. Faktem jest natomiast, że Jakub Rzeźniczak był już z nią w momencie, gdy jej poprzedniczka samotnie rodziła mu syna. Nowa dziewczyna sportowca wcześniej była w długoletniej relacji z innym piłkarzem i była z nim nawet zaręczona. Kobieta zajmowała się marketingiem klubu Stal Rzeszów, jednak w grudniu zrezygnowała z pracy. To właśnie wtedy wyleciała na prawie miesiąc do Stanów Zjednoczonych z nowym partnerem, który po niecałym pół roku związku postanowił się jej oświadczyć. I to nie byle jak!

Sportowiec zorganizował w tym celu lot helikopterem nad Manhattanem. Gdy para była w chmurach, piłkarz poprosił nową ukochaną o rękę, wręczając jej pierścień z pokaźnym diamentem za około 50 tysięcy złotych.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka zaręczyli się podczas lotu helikopteremJakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka zaręczyli się podczas lotu helikopterem instagram

Jakub Rzeźniczak hucznie świętował Sylwestra w Miami Beach

Jakub Rzeźniczak zabrał ukochaną w podróż po słynnych atrakcjach Stanów Zjednoczonych. Para nie tylko zachwycała się urokami Nowego Jorku, ale także pojechała do Universal Studio w Los Angeles. Na koniec zakochani wylądowali w jednej z najbardziej luksusowych miejscowości w USA - Miami Beach. Piłkarz i jego partnerka świętowali Nowy Rok nad basenem, popijając szampana w towarzystwie wpływowych przyjaciół.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka spędzili Sylwestra w Miami BeachJakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka spędzili Sylwestra w Miami Beach instagram

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka byli też w Rzymie

Wyjazd do Stanów Zjednoczonych nie był jedynym na koncie Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej w czasie pół roku trwania ich związku. Chwilę po rozstaniu z Magdaleną Stępień piłkarz zabrał nową ukochaną do Rzymu. Były romantyczne wieczory, hotel z basenem i liczne kolacje na mieście. Oczywiście Jakubowi Rzeźniczakowi ani razu podczas wakacji nie towarzyszyły jego dzieci (oprócz Oliwiera, sportowiec ma jeszcze 4-letnią córkę Inez). 

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka w RzymieJakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka w Rzymie instagram

Jakub Rzeźniczak zawsze stawiał na relaks po ciężkiej pracy

Jakub Rzeźniczak nie schodzi z boiska od ponad 10 lat. Piłkarz obecnie pełni rolę kapitana Wisły Płock, a wcześniej grał też w zespole Legii Warszawa. Celebryta nigdy nie narzekał na to, że nie może sobie pozwolić na dość luksusowe wakacje. Zawsze jako cele swoich urlopów wybierał miejsca pełne słońca i dobre hotele. 

Jakub Rzeźniczak na zagranicznych wakacjachJakub Rzeźniczak na zagranicznych wakacjach instagram

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka nie mogą narzekać na mieszkanie w Polsce

Jakub Rzeźniczak rzadko pokazuje lokal, w którym mieszka w Płocku. Kilka razy natomiast pochwalił się zdjęciem w lustrze, gdzie widać kuchnię. Kamienne płytki na ścianach i modne kolory podkreślają nowoczesny charakter wnętrza. Mimo dobrych warunków mieszkaniowych piłkarz i Paulina Nowicka chętnie jeżdżą po Polsce. Niedawno kobieta pochwaliła się romantycznym zdjęciem z hotelu NYX w centrum Warszawy. Ceny noclegu w tym miejscu wahają się od 400 do nawet ponad 1000 złotych za dobę. 

Jakub Rzeźniczak nie może narzekać na życieJakub Rzeźniczak nie może narzekać na życie instagram

Jakub Rzeźniczak ma słabość do markowego obuwia

Piłkarz nie tylko dba o otoczenie, w którym się znajduje, ale także o własną prezencję. Jakub Rzeźniczak przykłada sporą wagę do wyglądu i to nie tylko w kwestii treningów. Celebryta lubuje się bowiem w markowym obuwiu, często z najwyższej półki cenowej. Na jego Instagramie można znaleźć modele od takich domów mody jak Dior, Balenciaga czy Givenchy. Za każdą z wymienionych par Jakub Rzeźniczak musiał zapłacić kolejno ponad cztery tysiące złotych, trzy i pół tysiąca złotych oraz ponad dwa tysiące złotych.

Jakub Rzeźniczak ma słabość do markowych butówJakub Rzeźniczak ma słabość do markowych butów instagram

W szafie Jakuba Rzeźniczaka znajdziemy więcej modowych perełek

Drogie buty to nie wszystko. Piłkarza można też zobaczyć w markowych bluzach. Pierwsza z nich od Gucciego jest warta między trzy a cztery tysiące złotych, druga od Givenchy podobnie. Oprócz tego sportowiec lubuje się w marce Louis Vuitton. W jego zbiorach jest kosmetyczna od tego domu mody za prawie trzy tysiące złotych, apaszka za ok. 1600 złotych oraz pokaźnych rozmiarów torba podróżna warta między pięć a osiem tysięcy złotych (w zależności od rozmiaru). 

Jakub Rzeźniczak lubi drogie ubraniaJakub Rzeźniczak lubi drogie ubrania instagram

Jakub Rzeźniczak wozi się luksusowymi samochodami

Jakub Rzeźniczak od wielu lat jest ambasadorem Mercedesa i w związku z tym może przebierać w najbardziej luksusowych modelach tych aut. Piłkarz często chwali się w sieci kolejnymi samochodami, którymi może wozić się po polskich drogach. 

Jakub Rzeźniczak jeździ MercedesamiJakub Rzeźniczak jeździ Mercedesami instagram

Nie ma co ukrywać, że życie Jakuba Rzeźniczaka do najskromniejszych nie należy...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.