Jagna Marczułajtis-Walczak trafiła do szpitala. W jakim jest stanie? "Mój organizm potrzebuje czasu na powrót do formy"

Jagna Marczułajtis-Walczak to trzykrotna reprezentantka Polski na igrzyskach olimpijskich. Po zakończeniu kariery sportowej związała się z polityką. Od dziesięciu lat jest posłanką Platformy Obywatelskiej. Ostatnio była snowboardzistka zmaga się z problemami zdrowotnymi.

Więcej aktualnych informacji znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Jagna Marczułajtis-Walczak to utytułowana polska sportsmenka. Zdobyła czternaście złotych medali mistrzostw Polski w snowboardzie, dwa razy wygrała zawody Pucharu Świata. Snowboardzistka trzykrotnie reprezentowała nasz kraj na zimowych igrzyskach olimpijskich - w Nagano, Salt Lake City oraz Turynie. Po zakończeniu kariery sportowej zdecydowała się spróbować sił w polityce. W 2011 roku została posłanką z ramienia Platformy Obywatelskiej. W następnych wyborach nie uzyskała reelekcji, jednak trzy lata później objęła mandat po Rafale Trzaskowskim, którego wybrano na prezydenta Warszawy. Obecnie Marczułajtis-Walczak nadal zasiada w sejmie. Prywatnie jest żoną Andrzeja Walczaka i mamą trójki dzieci - dwóch córek oraz syna.

Słoneczny patrol"Słoneczny patrol". Metamorfozy gwiazd. Tak dziś wyglądają

Jagna Marczułajtis-Walczak trafiła do szpitala

W środę była sportsmenka poinformowała za pośrednictwem Twittera, że przeszła operację i potrzebuje czasu, aby wrócić do zdrowia. Posłanka Platformy Obywatelskiej zdradziła jednocześnie, że zabrała ze sobą tablet, aby móc brać udział w głosowaniach. We wtorek Marczułajtis-Walczak zagłosowała przeciwko ustawie covidowej.

Małgorzata Rozenek doskonale wie, jaka aktorka powinna ją zagrać. Wybrała największą gwiazdęPowstanie film biograficzny o Małgorzacie Rozenek? Wie, kto powinien ją zagrać

Pragnę poinformować moich wyborców, współpracowników oraz koleżanki posłanki i posłów oraz dziennikarzy, że przebywam w szpitalu, jestem po operacji. Myślałam, że szybko wrócę do zdrowia, ale mój organizm potrzebuje trochę więcej czasu na powrót do formy. PS: mam tablet - poinformowała posłanka.

Była reprezentantka Polski nie wyjawiła dokładnego powodu hospitalizacji.

Więcej o: