Jacek Kawalec po debiucie z Budką Suflera dogryza Krzysztofowi Cugowskiemu. Mówi o "ego artysty" i rozejściu się dróg

Jacek Kawalec ma za sobą pierwsze oficjalne wystąpienie jako wokalista Budki Suflera. Echa tego debiutu jednak cały czas nie milkną. Tym razem nowy frontman legendarnej grupy postanowił odnieść się do "ego artysty", jednocześnie mówiąc o Krzysztofie Cugowskim!

Jacek Kawalec wystąpił wraz z Budką Suflera podczas 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fani legendarnego zespołu byli jednak bezlitośni. Wielu ostro skrytykowało debiut wokalisty, jednocześnie zgadzając się ze słowami poprzedniego frontmana grupy - Krzysztofa Cugowskiego, który mówił o "demolowaniu legendy". Jacek Kawalec, choć bronił już swojego występu w mediach, po raz kolejny zabrał głos w tej sprawie. 

Zobacz wideo Romuald Lipko z Budki Suflera: Czuję się fantastycznie

Więcej o gwiazdach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jacek Kawalec komentuje opinię Krzysztofa Cugowskiego o występie Budki Suflera: Już dawno wybrał inną drogę

W rozmowie z "Twoje Imperium" Jacek Kawalec postanowił odnieść się do swojego występu podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Porozmawiał również o Krzysztofie Cugowskim, który o debiucie nowego wokalisty z Budką Suflera mówił "smutne demolowanie legendy". Zdaniem Jacka Kawalca Cugowski miał swoją okazję, by śpiewać wraz z Budką Suflera, ale z niej nie korzystał.

Nikt mu nie odbierze wspaniałych nut zaśpiewanych z Budką. Ale on już dawno wybrał inną drogę - powiedział w wywiadzie Kawalec.

Jacek Kawalec uznał, że problemem Krzysztofa Cugowskiego jest ego, które pokierowało artystę w inną stronę niż grupę.

Tak bywa w historii zespołów, że artyści mają ego, które kieruje ich w różne strony. Gdyby pan Krzysztof chciał śpiewać z Budką Suflera jeszcze wtedy, gdy żył Romuald Lipko, być może droga zespołu potoczyłaby się inaczej - dodał.

Jacek Kawalec planuje stałą współpracę z Budką Suflera. Będzie nowa płyta

Jak wyznał były prowadzący kultową "Randkę w ciemno", obecnie pracuje z Budką Suflera nad nową płytą. Ma być to hołd dla zmarłego założyciela grupy - Romualda Lipko. 

Rozpoczęliśmy stałą współpracę. Ma ona zaowocować płytą, na którą trafią nowe piosenki, które zostawił w swej spuściźnie Romuald Lipko. Zaśpiewam wraz z dwojgiem aktualnych wokalistów Budki - z Ireną Michalską i Robertem Żarczyńskim - opowiada Kawalec.

Myślicie, że Kawalec odniesie sukces jako nowy wokalista?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.