Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina męża. "Gdybyś był..." Fani poruszeni. "On tam czeka z koszem poziomek"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska we wzruszającym poście wspomniała zmarłego męża. Te słowa mogą niejednego doprowadzić do łez.

Więcej o rodzinach polskich gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku i niedługo miną dwa lata od tej chwili. Pamięć o jednym z najsławniejszych polskich aktorów do dziś pielęgnują jego koledzy i koleżanki po fachu, a także najbliższa rodzina. Dzieci Pawła Królikowskiego oraz jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, często wspominają zmarłego artystę, a ich słowa najczęściej chwytają za serca. Tak było i tym razem, gdy na wpis poświęcony mężowi zdecydowała się gwiazda "Klanu".

Zobacz wideo Joanna Opozda o Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej: Nie wiem jeszcze, jaką jest teściową

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina męża. Fani nie kryją wzruszenia

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska pobrali się w 1988 roku i uchodzili za jedno z najbardziej zgranych małżeństw w polskim show-biznesie. Para doczekała się piątki dzieci i nigdy nie ukrywała swojej miłości.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała na Instagramie post, w którym zacytowała wiersz Małgorzaty Hillar.

Gdybyś był blisko / dałabym ci / tę pierwszą poziomkę / Mówiłabym / weź najmilszy / to jest kropla słońca / Ty jesteś daleko / a poziomka ma kształt / łzy.
 

Fani nie kryli wzruszenia.

On na pewno tam czeka z koszem poziomek mających kształt łez, które za nim pani wylała i zbierał każdą, by żadna się nie zmarnowała...
Jak dobrze, że są jeszcze takie wrażliwe osoby jak pani Przytulam.
Każda myśl i każde wspomnienie to piękna obecność pani ukochanego męża w pani, w dzieciach, wnukach i wszystkich, którzy go kochali, darzyli sympatią. Bardzo głęboko wierzę, że bezgranicznie czuwa nad panią i rodziną - pisali internauci.

My również jesteśmy wzruszeni i współczujemy rodzinie Królikowskich ich straty.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.