Ale zabawa w domu Rubików. Piotr gra, jego starsza córka śpiewa i tańczy. "Świetna jest! I te ruchy"

Agata Rubik udostępniła nagranie, na którym jej starsza córka śpiewa po angielsku, a Piotr Rubik jej przygrywa na fortepianie. W komentarzach zachwyty.

Więcej o talentach dzieci gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl

Piotr Rubik nie ukrywa, że muzyka jest jego pasją. Wcześniej więcej występował na scenie, zajmował się głównie dyrygenturą. Jednak w domu uwielbia grać na fortepianie, który zajmuje ważne miejsce w ich salonie. Talent po nim odziedziczyła na pewno jedna z dwóch córek. Agata Rubik udostępniła na Instagramie nagranie, na którym ośmiolatka śpiewa i tańczy, a tata jej przygrywa. Zobaczcie, jak jej poszło. 

Luksusowy dom Agaty i Piotra RubikówChata Rubików to prawdziwy pałac! Podświetlane schody i ciemna kuchnia robią wrażenie

Zobacz wideo Ma talent!

Agata Rubik pokazała, jak jej córka śpiewa po angielsku 

Dzieci Agaty i Piotra Rubików aktualnie znowu wróciły na nauczanie zdalne. Rodzice starają się więc zapewnić im jakoś czas w domu. Ostatnio Alicja wraz z tatą dali koncert, co nagrała dumna mama.

Kiedy Encanto wejdzie dość mocno #dziecinazdalnym #encanto #wedonttalkaboutbruno -napisała.

Na nagraniu widzimy, że dziewczynka wczuła się w swoją rolę. Oprócz odśpiewania tekstu, wykonała także układ choreograficzny. To, co zaprezentowała, bardzo podoba się fanom jej rodziców. Nie ukrywali w komentarzach zachwytów:

Ale pięknie śpiewa. I te ruchy.
Śpiew cudny, ale te ruchy to dopiero wymiatają. Jest boska.
Brawo, Alusia. Genialnie!

Wiele wskazuje więc, że jeśli Ala zapragnie tylko związać przyszłość z show-biznesem, ma szansę zrobić karierę muzyczną.

Maja BohosiewiczMaja Bohosiewicz przeżyła chwilę grozy. "Kompletnie nie wiedziałam, co mamy zrobić"

Ala Rubik to kolejne dziecko gwiazd, które odziedziczyło talent po nich. Skupiając się na młodszym pokoleniu, możemy wymienić np. Klarę Lewandowską, która chętnie spędza czas na aktywnościach fizycznych i siłowni, czy Liama Szczęsnego, który, tak jak mama, uwielbia śpiewać.

Więcej o: