Magdalena Stępień i jej syn mają koronawirusa. "Żeby jeszcze wszystkiego było mało..."

Magdalena Stępień i jej synek, Oliwierek są zarażeni koronawirusem. Modelka poinformowała o tym na Instagramie. Wyjaśniła też, co z dalszym leczeniem chłopca.

Więcej aktualności z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Magdalena Stępień pół roku temu została po raz pierwszy mamą. W wakacje przyszedł na świat jej syn Oliwier, owoc związku z Jakubem Rzeźniczakiem. Ta relacja nie przetrwała próby czasu, a Magdalena Stępień została z synkiem sama. Mimo to świetnie sprawdzała się w nowej roli i nie ukrywała, że chłopiec jest jej oczkiem w głowie. Niedawno celebrytka zniknęła z Instagrama, chcąc wieść spokojne życie prywatne, z dala od mediów. Kilka dni temu modelka wróciła jednak na media społecznościowe z druzgocącą wiadomością - okazało się, że Oliwier jest bardzo chory. Lekarze zdiagnozowali u niego rzadki typ raka wątroby. Magdalena Stępień poprosiła o modlitwę za syna i wyznała, że przeszedł już pierwszą chemioterapię. Teraz okazuje się, że ona i maluszek zachorowali na COVID-19.

Magdalena StępieńStępień o objawach choroby u syna. "Duże brzuszki są najbardziej niebezpieczne"

Zobacz wideo Jak uchronić dzieci przed koronawirusem? Pytamy prof. Pyrcia

Magdalena Stępień i jej syn mają koronawirusa. "Żeby jeszcze wszystkiego było mało..."

Magdalena Stępień na chwilę wyłączyła się z sieci. Teraz modelka wyjaśniła powód.

Cześć kochani. Nie odzywałam się kilka dni, ponieważ od piątku walczymy z covidem. Żeby jeszcze wszystkiego było mało, mamy koronawirusa. Jesteśmy na izolacji, na szczęście mały ma się dobrze - mówiła Stępień na InstaStories.

Magdalena StępieńMagdalena Stępień stara się być silna dla synka. "Tylko Bóg widzi moje cierpienie"

Okazuje się, że Oliwie ma szansę na leczenie poza granicami kraju. Na razie jednak oboje muszą wyzdrowieć.

Mamy nadzieję, że już niedługo wylecimy z Polski, aby kontynuować leczenie mojego małego wojownika. Trzymajcie dalej za nas kciuki i módlcie się - zakończyła i pokazała najnowsze zdjęcie synka.

Oliwier jest już po pierwszej chemiiOliwier jest już po pierwszej chemii instagram

Trzymamy kciuki za Oliwierka i jego dzielną mamę. Życzymy im dużo zdrowia.

Więcej o: