Anna Wendzikowska uważa, że przypomina Penelope Cruz z "Piratów z Karaibów". Fani mają jednak inne porównanie

Anna Wendzikowska pochwaliła się kolejnym kadrem z wakacji. Upodobniła się do Penelope Cruz. Jeden z fanów zażartował i porównał ją do zupełnie kogoś innego.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na Gazeta.pl

Anna Wendzikowska to polska prezenterka, która kocha podróże i chętnie relacjonuje każdy wyjazd na Instagramie. Niektórzy uważają, że celebrytka żyje na walizkach i wydała fortunę na zwiedzanie świata. Tym razem postanowiła wykorzystać scenerię i odtworzyła stylizację Penelope Cruz. Jak wyszło?

Zobacz wideo Wendzikowska jest krytykowana na Instagramie. „Polacy mają trudny charakter"

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-BułeckaKrupińska była w związku, kiedy poznała Karpiela-Bułeckę. Połączył ich przypadek?

Penelope Cruz w "Piratach z Karaibów" wcieliła się w rolę Angelici Teach. Wendzikowska aktualnie przebywa na jednej z wysp, gdzie postanowiła przebrać się za bohaterkę i zapytała fanów, czy przypomina Cruz. Na plaży zapozowała w dużym brązowym kapeluszu z czarno-białą chustką i lekką, plażową sukienką przewiązaną pasem.

Czy wyglądam trochę jak Penelope Cruz w "Piratach z Karaibów"? - zapytała Anna Wendzikowska fanów.
 

Wendzikowska upodobniła się do Penelope Cruz. Fani mają inne porównanie

W komentarzach pojawiło się wiele komplementów. Fani stwierdzili, że Anna Wendzikowska wygląda jeszcze lepiej niż aktorka. Znalazła się także jedna osoba, która postanowiła zażartować i porównać prezenterkę do Johnny'ego Deppa, który doskonale odegrał rolę Jacka Sparrowa.

Bardziej jak Johnny Depp - napisał jeden z fanów.

Anna Wendzikowska w LaponiiWendzikowska zabrała córki do Laponii. Poznały świętego mikołaja i wybrały się na malowniczy kulig

A co na to Wendzikowska? Przyznała, że aktor jest przystojny i przyjęła opinię z dumą.

I’ll take that. On w sumie też ładny - odpowiedziała Wendzikowska.

Prezenterka poleciała na wakacje z córkami. Niektórzy obawiali się o jej bezpieczeństwo podczas samodzielnego podróżowania. Anna Wendzikowska uważa jednak, że jest w stanie poradzić sobie ze wszystkim i nie boi się takich przygód.

Więcej o: