George Clooney z dawno niewidzianą Amal na randce. A któż to za nimi? Cindy Crawford z mężem! Boski płaszcz

Choć w mediach pisze się głównie o konfliktach między gwiazdami, niektóre sławy przełamują tabu i pokazują, że mimo popularności można się przyjaźnić. Wystarczy wspomnieć o Amal Clooney i Cindy Crawford, które ostatnio razem z mężami wybrały się na podwójną randkę.

Więcej informacji o gwiazdach światowego formatu znajdziesz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Nie tylko w Polsce paparazzi czyhają na rodzime sławy pod popularnych knajpami czy ekskluzywnymi restauracji. Wiedzą o tym przede wszystkim znane na całym świecie gwiazdy, które często są obserwowane 24 godziny na dobę. Ostatnio spokoju nie zaznali George Clooney oraz jego żona Amal, którzy zostali przyłapani w Los Angeles w towarzystwie Cindy Crawford oraz Rande Gerbera.

Zobacz wideo Tak trenują polskie modelki

George Clooney z dawno niewidzianą Amal na randce. A któż to za nimi? Cindy Crawford z mężem! Boski płaszcz

George Clooney i Amal Clooney uchodzą za jedno z najbardziej udanych małżeństw Hollywood. Choć aktor po rozwodzie z Talią Balsam zapewniał, że już "nigdy się nie ożeni", zmienił zdanie, kiedy poznał piękną Arabkę. Oboje spełniają się zawodowo, a niechęć do popadania w konflikty sprawiła, że mają mnóstwo przyjaciół. Wystarczy wspomnieć chociażby o Meghan Markle i księciu Harrym, do których specjalnie przylecieli na ślub czy o Cindy Crawford i Rande Gerberze. To właśnie z modelką i jej meżem aktor i jego żona udali się na kolację do jednej z kalifornijskich restauracji.

George Clooney, Amal ClooneyGeorge Clooney, Amal Clooney East News

Amal postawiła tego wieczoru na skórzane spodnie i beżową kurtkę, z kolei Cindy zdecydowała się na czarne dżinsy, w które wkasała luźną koszulę. Na ramiona narzuciła beżowy płaszcz, który z mody nie wyszedł nigdy.

Cindy Crawford, Rande GerberCindy Crawford, Rande Gerber East News

Oby parom towarzyszył prywatny ochroniarz.

ZOBACZ TEŻKaia Gerber, córka Cindy Crawford, świętuje 20. urodziny z chłopakiem. To gwiazda "The Kissing Booth"

Warto dodać, że w mediach co jakiś czas pojawiają się spekulacje na temat życia prywatnego Clooney'ów. Ostatnio informatorzy donosili, że Amal jest w trzeciej ciąży, a jeszcze wcześniej, że para chce się rozwieść. Na wyżej załączonych obrazkach można znaleźć zaprzeczenie obu plotek.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.