Dominika Tajner rozpływa się nad partnerem i wbija szpilę Wiśniewskiemu, choć twierdzi, że nie. "Bez urazy"

Dominika Tajner jest oczarowana nowym partnerem. Była żona Michała Wiśniewskiego nie ukrywa, że otrzymuje od niego więcej, niż dawali jej poprzedni partnerzy.

Więcej artykułów na temat gwiazd ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

W 2021 roku Dominika Tajner przeżyła bardzo trudne chwile. Jesienią przeszła operację usunięcia guzów piersi, a następnie przygotowywała się do zabiegu rekonstrukcji biustu, który też ma już za sobą. W międzyczasie rozstała się z cypryjskim biznesmenem Demetrisem, u którego boku była widywana jeszcze w ubiegłoroczne wakacje. Ponadto stale rozpamiętywano jej związek i głośne rozstanie Michałem Wiśniewskim. Jak widać, córka Apoloniusza Tajnera najgorsze ma już za sobą i odnalazła szczęście.

Zobacz wideo Dominika Tajner ze łzami w oczach wyznała, że przeszła operację piersi. "Zmiana okazała się nowotworowa"

Dominika Tajner rozpływa się nad partnerem i wbija szpilkę Wiśniewskiemu, choć twierdzi, że nie. "Bez urazy"

Obecnie Dominika Tajner ma nowego partnera, przy którym czuje się znów, jak sama twierdzi, jak dwudziestolatka. Na początku roku opublikowała zdjęcie ze wspólnego wyjazdu do Pragi i nazwała mężczyznę bratnią duszą. Tajner jest wdzięczna ukochanemu za wsparcie w trudnych chwilach, czemu ponownie dała wyraz w nowym poście na Instagramie.

Mój Janusz to jednak przystojny facet! Poza tym pierwszy raz czuję mocne wsparcie, bo akurat to teraz jest najważniejsze! I pierwszy raz mogę napisać, że jestem w związku partnerskim. Tak to czuję! Bez urazy dla nikogo! Życzę każdemu takiego uczucia i wsparcia w ciężkich chwilach, a tobie, Adasiu, dziękuję - napisała.
 

Choć była żona Michała Wiśniewskiego zaznaczyła, że post nie jest wymierzony w jej poprzednich partnerów, to jednak nie da się nie odnieść wrażenia, że coś jest na rzeczy. Tajner wyraźnie zaznacza, że we wcześniejszych związkach brakowało jej wsparcia i partnerstwa. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.