Dominika Tajner czuje się o 20 lat młodsza. Dodała zdjęcie z partnerem. "Moglibyśmy tylko leżeć i patrzeć na siebie"

Dominika Tajner znów jest zakochana. Była partnerka Michała Wiśniewskiego pokazała na Instagramie swojego wybranka. Przekonuje, że dzięki miłości cofa się w czasie.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Dominika Tajner kilka miesięcy temu usłyszała od lekarza, że ma guza w piersi. Gwiazda poddała się operacji i udało się go wyciąć. Jakiś czas temu ze względu na ubytek powstały w wyniki operacji, poddała się zabiegowi plastycznemu. Zdecydowała się skorzystać z usług kliniki w Pradze. Po wszystkim 42- latka była bardzo zadowolona z działania czeskich lekarzy. Jednak nie tylko im podziękowała za wsparcie. Gwiazda cały czas mogła liczyć na nowego partnera, Adama Witkow.

Zobacz wideo Dominika Tajner opowiada o operacji piersi

Dominika Tajner z ukochanymTajner dokazuje z ukochanym. Ten gest sugeruje, że mają wobec siebie plany

Dominika Tajner znów jest zakochana

Dominika Tajner wyjechała do Czech razem ze swoją nową miłością. Gwiazda zamieściła zdjęcie z Czeskiej Pragi, na którym pisze, jak ważną był dla niej podporą nowy partner. 

Życzę każdemu takiej drugiej połówki, która bez względu ma wszystko trzyma cię za rękę i prowadzi do końca z uśmiechem na twarzy.
 

Zabieg zakończył się sukcesem. Dominika Tajner i Adam Witkow wracają do Polski, o czym partnerka poinformowała na Instagramie. Przy udostępnionym zdjęciu, na którym widzimy zakochanych, opowiada, jak bardzo jest szczęśliwa.

Tak chyba wyglądają bratnie dusze. Czuję się jak 20-latka, tylko z dużym doświadczeniem życiowym. Mamy wspólne pasje, możemy nawet leżeć i patrzeć na siebie i to nas nie nudzi. Przeżyliście kiedyś coś takiego?
 

Przypomnijmy, że Dominika Tajner była wcześniej związana z 62-letnim Cypryjczykiem. Związek ostatecznie nie przetrwał próby czasu. Zakochani nie mieszkali wspólnie, dzieliły ich tysiące kilometrów, a podróże z powodu obostrzeń nie ułatwiały sprawy. 

Monika Richardson Zbigniew ZamachowskiMonika Richardson opowiada o relacjach z byłym mężem

Więcej o: