Megan Follows wciąż gra w filmach, ale możecie jej nie poznać. Co dziś słychać u bohaterki "Ani z Zielonego Wzgórza"?

Książkowa wersja "Ani z Zielonego Wzgórza" cieszyła się ogromną popularnością wśród kilku pokoleń nastolatków. Myśląc o filmowej adaptacji, zapewne większości z was w głowie pojawi się twarz Megan Follows. Co dziś robi aktorka wcielająca się w Anię Shirley?

Więcej ciekawych historii na temat dziecięcych gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl

Megan Follows zdobyła serca widzów rolą "Ani z Zielonego Wzgórza" w filmie z 1985 roku. Bujająca w obłokach rudowłosa bohaterka wzbudziła ogromną sympatię widzów. Choć 32 lata później historia stworzona przez Lucy Maud Montgomery została przypomniana dzięki serialowi Netfliksa "Ania, nie Anna", to i tak myśląc o młodej marzycielce, widzimy prawdopodobnie Follows. Co dziś robi aktorka i jak wygląda?

Zobacz wideo Ktoś jest fanem Sashy Grey! Kuba Nowaczkiewicz wymienia swoje ulubione sceny erotyczne z filmów i seriali

Oni rozstali się w życiu prywatnym, ale na planie muszą razem pracowaćRoznerski i Kalska zerwali, ale grają małżeństwo w serialu. Nie tylko oni

Wcieliła się w "Anię z Zielonego Wzgórza". Co u Megan Follows?

Mało brakowało, a Megan Follows nie zagrałaby głównej bohaterki w serii "Ani z Zielonego Wzgórza". Reżyser nie był przekonany, czy dobrą decyzją będzie obsadzenie 19-latki - wolał kogoś młodszego. Ostatecznie padło jednak na Follows, która świetnie odnalazła się w tej roli. Choć wciąż gra, niewątpliwie będzie kojarzona z rudowłosą postacią.

W trakcie swojej kariery wystąpiła m.in. w "Dziadku do orzechów", "Napisała: Morderstwo" i "Śniadaniu ze Scotem". Obecnie młodsi widzowie mogą ją kojarzyć za sprawą serialu o losach władczyni Szkocji "Nastoletnia Maria Stuart", gdzie zagrała królową Katarzynę Medycejską. 

 

Życie prywatne Megan Follows

Aktorka w 1991 roku poślubiła kanadyjskiego fotografa Christophera Davida Portera, którego poznała na planie filmu "Deep Sleep". Mają dwójkę dzieci - 31-letnią Lylę Anne i 28-letniego Russella. Para rozwiodła się po pięciu latach związku. Następnie Follows była w relacji z aktorem Stuartem Hughesem, jednak obecnie nie są już razem. Od tamtej pory niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym. Obecnie Megan skupia się na aktorstwie oraz działalności charytatywnej - 2007 roku pojechała nawet z reżyserką Heather Connell do Kambodży, by nakręcić film o dzieciach żyjących na ulicach.

Anna Dereszowska odtworzyła kultową scenę z Marilyn MonroeAnna Dereszowska na wakacjach w Paryżu. Odtworzyła kultowe zdjęcie Marilyn Monroe

Obecnie aktorka ma 53 lata i jest blondynką. Więcej zdjęć Megan Follows znajdziecie w naszej galerii. 

Więcej o: