Ewelina Bator pogrążona w żałobie. W piękny sposób wspomina Żorę Korolyova. "Zgodziłabym się na wszystko"

Partnerka Żory Korolyova przeżywa żałobę. Opublikowała archiwalne nagranie ich wspólnego tańca, które opatrzyła wzruszającym opisem.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Tuż przed ubiegłorocznymi świętami Bożego Narodzenia media obiegła informacja o śmierci Żory Korolyova. Ukraiński tancerz, którego Polacy mieli okazję oglądać w programie "Taniec z Gwiazdami", zmarł w wieku 34 lat. 5 stycznia został pochowany w Warszawie. Spoczął na Cmentarzu Północnym na Wólce Węglowej, a pochówek poprzedziła msza w kościele pw. św. Antoniego z Padwy.

Zobacz wideo Edyta Herbuś zostanie jurorką „Tańca z Gwiazdami"? Jasna deklaracja

Modowe wpadki w rodzinie królewskiej. Arystokraci zaliczyli faux pasModowe wpadki w rodzinie królewskiej. Arystokraci zaliczyli faux pas

Ewelina Bator jest pogrążona w żałobie. Nie może pogodzić się ze śmiercią Żory

Podczas pogrzebu głos zabrała jego partnerka, Ewelina Bator. Kobieta mówiła przez łzy. Nic dziwnego, musiała pożegnać osobę, która przez ostatnie lata była jej najbliższa. Bator nadal jest pogrążona w żałobie i bardzo przeżywa stratę ukochanego. Teraz opublikowała na InstaStories nagranie, które już kiedyś pojawiło się na Instagramie. Dodała też poruszający opis, który oddaje to, co teraz czuje.

Gdyby ktoś mnie zapytał, czy jestem gotowa przeżyć taką miłość, jaką mi dałeś, a później powiedział, jak się zakończy, to wiem, że zgodziłabym się na wszystko, żeby tylko jeszcze raz poczuć to, co czułam przy tobie - napisała.

Ewelina BatorEwelina Bator Instagram

Internauci próbowali ją pocieszyć. Odszukali archiwalne nagranie, na którym para tańczy i zostawili kilka słów wsparcia.

Serce pęka. Tulę cię mocno.
Tak mi przykro.
Żaden komentarz nie zastąpi tego, co wszyscy czujemy, a w szczególności ty. Żora żyje w tobie i w każdym wspomnieniu - czytamy w komentarzach.

Jolanta Kwaśniewska, Agata Duda, Anna KomorowskaAgata Duda poniosła porażkę. Nie jest najbardziej lubianą pierwszą damą

Instagram Eweliny Bator jest przepełniony zdjęciami z Żorą Korolyovem. Para spędzała razem każdą wolną chwilę.  

Więcej o: