Britney Spears mknie mercedesem przez Kalifornię z kocem na głowie. Tak, z kocem na głowie

Paparazzi uchwycili, jak uwolniona spod kurateli ojca Britney Spears przemierza Kalifornię luksusowym mercedesem z kocem. Niebezpieczne!

Więcej na temat nieodpowiedzialnych zachowań polskich i zagranicznych gwiazd przeczytasz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Britney Spears od kilku tygodni cieszy się wolnością, jaką zapewnił jej amerykański sąd zniesieniem kurateli, pod którą znajdowała się 13 lat (o finansach, decyzjach ws. zakładania rodziny i wielu innych kwestiach decydował ojciec gwiazdy).

POLECAMY: "Proces trwał 10 minut. Nikt nie zeznawał i nie było pytań". Britney straciła 13 lat życia. Dziś kończy 40 lat i celebruje wolność

I choć w ostatnim czasie gwiazda mogła liczyć na wsparcie fanów, tym razem mocno się im naraziła. Zaprezentowała skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie - była zagrożeniem dla innych uczestników ruchu drogowego.

Britney Spears mknie mercedesem przez Kalifornię z kocem na głowie. Tak, z kocem na głowie

Paparazzi doskonale zdają sobie sprawę, że każde zdjęcie Britney Spears jest na wagę złota. Nie powinno więc nikogo dziwić, że postanowili przemierzać za nią przez słoneczną Kalifornię kilka dni temu, kiedy gwiazda prowadziła auto. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że na głowie Britney dostrzec można... koc.

Britney Spears prowadzi samochód z kocem na głowieBritney Spears prowadzi samochód z kocem na głowie East News

Co kierowało księżniczką popu? Czy chciała się ukryć przed paparazzi? Jedno jest pewne. Zachowanie godne potępienia, bo koc w każdej chwili mógł całkowicie zsunąć się na jej twarz i zasłonić wszystko, co dzieje się na drodze.

Britney Spears uwolniona spod kurateli ojca

Kilka dni po tym, jak sędzia Brenda Penny w pierwszej połowie listopada wydała korzystny dla Britney wyrok ws. zniesienia kurateli, gwiazda wybrała się z narzeczonym do ekskluzywnej restauracji, by świętować odzyskanie wolności. Spears wyznała wówczas, że po raz pierwszy od 14 lat mogła skosztować szampana.

Co za niesamowity weekend… Czułam się, jakbym cały czas bujała w obłokach. Właściwie pierwszy kieliszek szampana dostałam wczoraj wieczorem w najpiękniejszej restauracji, jaką widziałam - chwaliła się fanom na Instagramie.

ZOBACZ TEŻPocałunek z Madonną, wielki upadek i walka o wolność. Przełomowe momenty z życia Britney Spears, dzięki którym jest ikoną

Więcej o: