Koterski przeszczepił włosy i świętował 42. urodziny. Marcela wrzuciła wspólne zdjęcia. "Jestem wdzięczny za tę drogę"

Misiek Koterski niedawno wyjechał do Turcji przeszczepić włosy. Teraz, w Dubaju, świętował 42 urodziny. Jego partnerka Marcela pokazała mnóstwo wspólnych zdjęć, przed i po przeszczepie!

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Michał Koterski niedawno pozbył się jednego z najważniejszych kompleksów. Aktor zdecydował się na przeszczep włosów. Zabieg przeszedł w klinice w Turcji. W nowej fryzurze wybrał się do Dubaju, żeby świętować 42. urodziny. W podróży towarzyszy mu Marcela Leszczak i ich synek.

Zobacz wideo Jest data premiery "Gierka" [ZWIASTUN]

Misiek Koterski: Zawsze chciałem sięgać szczytów

Z okazji urodzin Koterski opublikował bardzo refleksyjnego posta.

Dzisiaj moje urodziny. Zawsze chciałem sięgać szczytów, odnosić sukcesy, większość życia spędziłem w pogoni za szczęściem. Musiałem spróbować wielu rzeczy, popełnić wiele błędów i sprawdzić różnych dróg. Zatoczyć koło, żeby zrozumieć, że prawdziwe szczęście było i jest na wyciągnięcie ręki - napisał Kotarski. 

Aktor w życiu miał wiele trudnych doświadczeń. Walczył z uzależnieniem od używek. Nie potrafił znaleźć swojego miejsca na świecie, trudno mu było zbudować dobrą relację.

Każdy ma swoją drogę moja była akurat taka. Dzisiaj wiem, że prawdziwym szczęściem jest mieć z kim i dla kogo zdobywać szczyty przeżywać sukcesy, a także dzielić porażki. Z kimś, kto cię kocha, jakim jesteś i kogo ty kochasz mimo wszystko. Dzisiaj jestem wdzięczny za tą drogę i łaskę, że w końcu to zrozumiałem - stwierdził.

Marcela składa Kotarskiemu życzenia urodzinowe

Osobą, o której Koterski pisze w ostatnich zdaniach urodzinowego posta, jest Marcela Leszczak - znana z programu "Top Model". Para ma razem dziecko. Ich związek przeszedł już wiele kryzysów - zdarzały się także rozstania. Postanowili jednak zostać razem, zwłaszcza ze względu na synka.

Marcela z okazji urodzin partnera podzieliła się wspólnymi zdjęciami. Na niektórych z nich widać, jak zmienił się aktor po przeszczepie włosów.

Happy birthday to my love - napisała.

Marcela Leszczak i Misiek KoterskiMarcela Leszczak i Misiek Koterski screen - Instagram

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.