Misiek Koterski chwali się nowym autem. Marcela Leszczak reaguje i zaczepia byłego partnera. Aktor odpowiedział

Michał Koterski podjął współpracę z popularną marką samochodów. Na Instagramie pochwalił się nową zdobyczą - luksusowym autem, które nazywa kolejną "zabawką". Widokiem eks na tle srebrnej limuzyny zachwyciła się Marcela Leszczak.

Więcej na temat związków gwiazd znajdziecie na gazeta.pl.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak znów wymieniają się w sieci dwuznacznymi komentarzami, które mogą wskazywać na to, że ich relacja uległa znacznej poprawie. Tym razem ze strony finalistki trzeciej edycji "Top Model" padło w kierunku aktora zaczepne pytanie. Odpowiedź nie pozostawia złudzeń, że oboje lubią spędzać ze sobą czas.

Zobacz wideo Misiek Koterski wspiera Marcelę Leszczak

Misiek Koterski chwali się autem, a Marcela Leszczak pyta o podwózkę. Odpowiedział

Na Instagramie Michała Koterskiego pojawił się nowy wpis. Gwiazdor, jako miłośnik motoryzacji, nie mógł przejść obojętnie obok faktu, że dzięki współpracy z marką BWM został właśnie właścicielem ekskluzywnego pojazdu.

Ale się cieszę jak małe dziecko, które dostało nową zabawkę. Bo właśnie taką otrzymałem. Kolejny samochodzik. W tym wydaniu zapiera dech w piersiach - zachwycał się celebryta.

Na post zareagowała jego była partnerka Marcela Leszczak. Zapytała zaczepnie, czy będzie mogła liczyć na podwózkę nowym samochodem eks. Aktor nie krył, że wizja wspólnej przejażdżki bardzo mu się podoba. 

Z przyjemnością - odpowiedział, dodając emotikonę w kształcie uśmiechniętej buźki.
 

To nie pierwszy raz, kiedy Koterski i Leszczak wymieniają się po rozstaniu wzajemnymi komplementami i czułościami. Mniejszą aktywność w social mediach wykazywali jedynie wtedy, kiedy Misiek przez kilka tygodni związany był z początkującą aktorką Dagmarą Bryzek. Teraz jednak znów skupił uwagę na matce swojego dziecka. Pod najnowszymi zdjęciami modelki nie szczędzi słów zachwytu nad jej urodą.

Omg. Ale piękna.
Ale rakieta - czytamy w komentarzach Michała na profilu Marceli.

Ostatnio pisaliśmy, że para spędziła razem sobotni wieczór. Leszczak wspierała eks, gdy ten grał na deskach teatru w spektaklu "Wąsik". Modelka siedziała na widowni i oglądała aktorskie zmagania Michała. Myślicie, że rodzice małego Fryderyka dadzą sobie kolejną szansę na rozwój romantycznej relacji?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.