Misiek Koterski przeszczepił włosy w Turcji. Pokazuje piękną klinikę i pierwsze efekty. "W podziemiach mnie nie skubali"

Misiek Koterski aktualnie przebywa w Turcji. Nie pojechał tam jednak na wakacje, ale żeby poddać się zabiegowi przeszczepu włosów.

Więcej na temat polskich gwiazd znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Misiek Koterski razem ze swoją nową, starą dziewczyną Marcelą Leszczak przebywają obecnie w Stambule. Nie jest to jednak romantyczny wypad od niedawna pogodzonej pary. Koterski udał się do Turcji w celu przeszczepu włosów. Choć przed zabiegiem przyznawał, że czuje lekki niepokój, teraz już po, jest zadowolony i chętnie dzieli się odczuciami z fanami na InstaStories.

Zobacz wideo Misiek Koterski świętuje trzecie urodziny syna. Pokazał przyjęcie

 Misiek Koterski opowiada o przeszczepie włosów w tureckiej klinice  

Pierwszego dnia po zabiegu, aktor nie zdecydował się pokazać, ponieważ na jego głowie wciąż był opatrunek. Pochwalił się za to kliniką, w której zabieg został przeprowadzony. Z pewnością jest to bardzo eleganckie miejsce o przepięknym wystroju. Misiek ze znanym sobie humorem zapewnia fanów, że nie ma co obawiać się tego rodzaju zabiegu w Turcji.

..żebyście nie myśleli, że w podziemiach mnie skubali. 
nerkę mam, organów nie sprzedali.

Dopiero drugiego dnia Koterski pokazał, jak wygląda po zabiegu. Na InstaStories opowiadał, że to dopiero początek i póki co efekty nie są fenomenalne, ale że mają być spektakularne. Misiek wybrał jedną z najlepszych klinik specjalizujących się w przeszczepie włosów na świecie.

Misiek KoterskiMisiek Koterski Fot. Instagram @misiekkoterski

Misiek KoterskiMisiek Koterski Fot. Instagram @misiekkoterski

Misiek KoterskiMisiek Koterski Fot. Instagram @misiekkoterski

Misiek KoterskiMisiek Koterski Fot. Instagram @misiekkoterski

Czy to oznacza, że Misiek, będzie mógł wyrzucić wszystkie czapki i cieszyć się bujną czupryną?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.